Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Nekecamweb.cz

Politika

Babiš mě zklamal návrhem důchodového spoření

Přidáno před 5 lety
27. 02. 2017 - Český ministr financí Andrej Babiš zůstává po sjezdu ANO nadále předsedou tohoto politického hnutí. To mě příliš nezaujalo, snad jen načasování na Vítězný únor komunistu - ha. Unikají totiž věci jako, že Babiš chce znovu vzkřísit druhý pilíř důchodového spoření, a tudíž udělat chybu jako před léty ODS a TOP 09. Tím naznačuje, že míni defacto demontovat první důchodový systém tak, aby zanikl.
Číst více

Týden obnovy školních zahrad

Přidáno před 5 lety
20.2.2017 - Brno - Celostátní akce Týden s prarodiči na školní zahradě, kterou pořádá iniciativa Skutečně zdravá škola, proběhne od 24. do 30. dubna 2017. Cílem akce je umožnit prarodičům a rodičům sdílet svoje zahradnické zkušenosti a dovednosti s žáky a zároveň pomoci školám znovu oživit a obnovit školní zahrady.
Číst více

Čínské investice, jak to je

Přidáno před 5 lety
20. 02. 2017 - Vedení ČLR investuje stovky miliard dolarů do kulturních a masmediálních projektů a pochopitelně megalomanských investic po celém světě. Proč to pragmaticky se chovající se Čína dělá? I když v této sféře země Nebeského draka i nadále velmi zaostává za USA a Evropou, podařilo se jí dosáhnout značných úspěchů. Ostatně i v České republice jsou čínské investice na denním pořádku mediálních diskusí, jedni tvrdí, že investice z Číny jsou bombastické, druzí, že jsou spíše imaginární a slouží jako nástroj čínské propagandy. Kde je pravda?
Číst více

Komunisté ve vládě vyžehlí socialistům image?

Přidáno před 5 lety
18. 02. 2017 - Pradědeček říkal - "synku, provedeš něco zlého, tak musíš za to trpět. To je ta morálka slušného světa a takový je život". To netušil, že za minulé podrazy a způsobená neštěstí lidem, budou zřejmě komunisté odměněni účastí v české vládě Miloše Zemana.
Číst více

Ruleta o českého prezidenta

Přidáno před 5 lety
17. 02. 2017 - Blíží se druhá přímá volba českého prezidenta. Zatím mně připadá jako královna hazardních her ruleta, do níž hráči sázejí bez rozvahy své peníze, ale většinou s nulovým výsledkem. Jak jsou na tom možní kandidáti na prezidenta - Zeman a Horáček?
Číst více

Ty české blbosti

Přidáno před 5 lety
16. 025. 25017 - Naše česká kotlina je pověstná ve světě mj. i občasnými blbostmi. Hold národ Švejků, říkají o nás. Nedivme se! Zmíním jen poslední dvě. Televizi - veřejnoprávní (zviditelnit se) TV Barandov (zviditelnit prezidenta).
Číst více

Zářivá hvězda Osmanské říše dohasíná

Přidáno před 6 lety
13. 02. 2017 - V dnešním narůstajícím střetu s muslimským světem mnozí toho moc nevědí o jeho historii – která je přebohatá na bizarní zajímavosti. Panuje všeobecné přesvědčení, že ženy hrály v Islámu vždy jen podřadnou roli. Ale pravda je opačná. ....
Číst více

Prezident Zeman méně aktivní?

Přidáno před 6 lety
10. 02. 2017 - Nemusíte se mnou souhlasit. Mám ale takový dojem, že náš pan prezident Miloš Zeman nějak v posledních měsících "ubral plyn" ve svých aktivitách. Je to možná zimním obdobím. Už tak úplně není tím aktivistou, který kladně či záporně hýbe Českou republikou. Změna možná nastane zítra, když promluví na sjezdu Strany Práv Občanů.
Číst více

Peking se stal městem s nejvíce miliardáři na světě

Přidáno před 6 lety
08. 02. 2017 - Peking poprvé porazil Moskvu a New York v počtu miliardářů poprvé porazil Moskvu a New York v počtu miliardářů. Hlavní čínské a bývalé olympijské město Peking byl jmenován městem s nejvyšším počtem miliardářů na světě. To znamená, že toto město překonalo i dřívější dlouhodobé lídry, kterými byly metropole Ruské federace Moskva a město amerických miliardářů New York.
Číst více

Věříte papírům udavčů, hloupost

Přidáno před 6 lety
07. 02. 2017 - Výrok Slovenského nejvyšší soudu, který včera, 6. února 2017, v kauze Babiš zamítl dovolání slovenského Ústavu paměti národa proti dřívějšímu rozhodnutí nižších soudů, by měl záležitost ukončit. Měl! Avšak odpůrci nesouhlasí s tím, že český ministr financí Andrej Babiš je neoprávněně evidován ve svazcích někdejší Státní tajné bezpečnosti - StB, coby její agent. Chtějí dále rozviřovat udavačské papíry z dob éry socialismu a mávat s nimi na protest. Přitom musí vědět, že mnohé listiny StB nejsou vůbec preavdivé, neboť měly sledované občany poškodit a znemožnit.

Číst více

Paroubkovy pravdy na aktuální dění

Přidáno před 6 lety
06. 02. 2017 - Když jsem včera večer viděl expremiéra a někdejšího šéfa strany LEV 21- Jiřího Paroubka na TV Barandov, v mnohém jsem mu dal za pravdu. Vystihl aktuální problém současné ČSSD bez obalu. Ne, nelze mluvit o trucovitosti tohoto politika a šíření zloby za to, že jej žádná politicka strana zatím nechce. Musí být zájem na obou stranách a on ho momentálně nemá.
Číst více

Musí být kritika vulgární?

Přidáno před 6 lety
02. 02. 2017 - Ve světě i u nás stále více vládne vulgarita na veřejnosti. Populární zpěvačka Rihanna se vyjádřila o Donaldu Trumpovi jako o „amorální sviní“. Český časopis Reflex nazval předsedu hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamuru jako klauna se jménem Pitomio. A podle soudu se mu nemusí vůbec omlouvat. Na soudu ale nezáleží, slušnost je jediná, a takové počínání nedovoluje! Budeme někdy přiměřeně slušní?

Číst více