Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Blog
Jan Pravda
0 komentářů
0 hlasů
1054 přečtení

Do čela státu vynesly Babiše takzvané demokratické strany

Přidáno 1 rok před
Většina z nás slyší z mnoha stran nářky nad stavem české demokracie. Pokud následuje diskuze, tak se po chvíli vždy shodneme, že Babiš jen vyplnil díru v české politice, kterou vytvořily svou prací, pasivitou, arogancí, ignorováním potřeb voličů či papalášským chováním ODS, ČSSD či TOP09. Už dvakrát dali Babišovi voliči najevo, že nevolí svatouška, jen "demokratům" říkají, že jsou horší než on. Tolerují ho, neboť se žije lépe, než v časech vlády pravice.
Více

Jan Pravda
0 komentářů
0 hlasů
1330 přečtení

Seznam nepřímo přiznal podpásovku Slonkové a Kubíka

Přidáno 1 rok před
Opět se ukázalo kouzlo nechtěného. Seznam se snažil být elfem české mediální scény a skončil jako usvědčený troll. Bez ruské propagandy a Putina. Stačila žaloba v právním státě. Švýcarsku.
Více

Jan Pravda
0 komentářů
1709 přečtení

Najal si vyhazovače kytic sám zlý Babiš?

Přidáno 1 rok před
Svérázné poděkování vyhazovačům kytic napsal na facebooku Pavel Herig na zeď Štěpána Kotrby . V příštím průzkumu volebních preferencí uvidíme, zda se citovaná ironie stala skutečností.
Více

Jan Pravda
0 komentářů
0 hlasů
973 přečtení

Milión chvilek aktivistické demokracie

Přidáno 1 rok před
Díky aktivistům se oslavy 17. listopadu zvrhly v předlistopadové oslavy bolševického vítězného února. V médiích bludy, např. aktivističtí novináři píší o strachu Babiše z lidí, nebo píší o lidech, kteří vyhodili "nedemokratické" věnce. Presstituti přitom "jen" záměrně lhali nebo neověřovali informace a pak vše mírnili. V praxi jsme proto sledovali kouzlo nechtěného - akci milión chvilek pro (aktivistickou) demokracii.
Více

Jan Pravda
0 komentářů
0 hlasů
1116 přečtení

Chtějí, abychom věřili aféře vyvolané Slonkovou a Kubíkem

Přidáno 1 rok před
Autoři a jejich spolupracovníci aféry kolem Čapího hnízda očividně ztrácí půdu pod nohama. Vydávají jeden článek za druhým, který má podpořit důvěryhodnost pokusu o odstranění premiéra. Nejnověji argumentují, že většina lidí jim věří. Výzkum v této podobě je nevěrohodný.
Více

Jan Pravda
0 komentářů
0 hlasů
1395 přečtení

Chce novinářka Slonková aférou Čapí hnízdo spustit další 17. listopad?

Přidáno 1 rok před
Novinářka Sabina Slonková spustila v úterý 13. listopadu 2018, pouhé 4 dny před magickým datem s osmičkou na konci letopočtu, pokračování aféry Čapí hnízdo. Přestože Babiše nepovažuji za slušného podnikatele, poslušně štěkající hlídačce demokracie nevěřím upřímnou snahu najít pravdu v aféře Čapí hnízdo.
Více

Jan Pravda
0 komentářů
0 hlasů
834 přečtení

Spáchal dolar pomalou sebevraždu?

Přidáno 1 rok před
V pondělí bylo Íránské bankovnictví odpojeno od amerického bankovního systému SWIFT. Fakt určitě využije ruská propaganda jako zdůvodnění pro odchod od amerického dolaru. Jaká bude reakce světa na tento čin USA?
Více

Jan Pravda
0 komentářů
0 hlasů
1003 přečtení

Velmi nebezpečné signály z Německa prozrazují (maskování) volání po diktatuře

Přidáno 1 rok před
V den 101. výročí Velké říjnové revoluce v Rusku přišly z Německa dvě velmi znepokojivé signály. Naši sousedé se nově nebojí vyjádřit svůj skutečný názor. Přiklání se k vládě silné ruky. Napětí v Německu také vyjadřuje německá sociální demokracie, která se snaží odpoutat pozornost od problémů našich západních sousedů a nově slibuje rok placeného volna po dvanácti odpracovaných letech. Realita v Německu není tak růžová, jak ji dosud předkládala média.
Více

Jan Pravda
0 komentářů
0 hlasů
15837 přečtení

Dvojí metr na Puškinovu cenu: o V. Klausovi se mlčí, na Nohavicu se kydá špína

Přidáno 1 rok před
Puškinovu medaili dosud obdržel bývalý prezident Václav Klaus, který ji dostal v roce 2007, a předseda Česko-ruské společnosti Jiří Klapka, který medaili obdržel letos v březnu. Zatímco kolem těchto nositelů byl klid, kolem písničkáře jarka Nohavici se rozpoutala bouře. Češi si toho všimli a hlasy pohaslých hvězd a nul ignorují.
Více