Blog

K
Kvido


0 komentářů
1663 přečtení

Premiérem v Česku, to je o držku

Přidáno před 3 lety
V Česku máme jakési prokletí funkce premiéra. Počínaje Grossem byli všichni (kromě Fischera, Paroubka, Rusnoka a Sobotky) v průšvihu s penězi! A kauzy všech se tradičně u police a soudů vlekly a téměř nic nevyřešily. Nyní je na řadě premiér Babiš za nějaký neprůkazný pakatel 40 miliónu korun za dotaci na projekt Čapí hnízdo a to je stále "přísně tajné".
Číst více

K
Kvido


0 komentářů
1585 přečtení

Nová vláda diktátem ČSSD? [!]

Přidáno před 3 lety
Už skoro půl roku tahanic kolem nové vlády ČR je už dlouho jednou velkou šaškárnou. Lidé na to nadávají a vítěz voleb ANO si dále škodí. Jít do vládní koalice s ČSSD, vypadá to, že je nemožné. Jedině, pokud by ANO souhlasilo s množstvím ústupků, a k tomu zřejmě nedojde.
Číst více

K
Kvido


0 komentářů
1705 přečtení

Ještě je čas; Babiš, vzchop se! (Aktualizováno)

Přidáno před 3 lety
Do tohoto pátku, resp. pondělí 23. 04. 2018, má premiér v demisi A. Babiš mít konkrétní návrh sestavy nové vlády. Je jasné, že pro členy ČSSD je problémem jeho trestně stíhaná osoba. Totéž u opozice. Tato bariéra nevadí SPD a komunistům. Babiši, vzchop se a ber to, protože za pár dnů už bude pozdě...
Číst více

J
Jan Pravda


0 komentářů
125120 přečtení

Analýza: O co šlo při útoku v Sýrii

Přidáno před 3 lety
Odpálení 105 řízených střel nebo raket dokonale odhalilo, kdo je kdo. Při hledání na internetu jste mohli narazit na hledání pravdy a propagandu obou stran. Nenápadné formulace odhalily mnoho nového. Útok předběhl o pár hodin vyšetřování Organizace pro zákaz chemických zbraní (OPCW)
Číst více

K
Kvido


0 komentářů
1394 přečtení

Ministr Milek, politicky nezkušený, naletěl?

Přidáno před 3 lety
Musím říct, že ministr zemědělství Milek, vlády Andreje Babiše v demisi je ve svém oboru odborník, jakého hned tak nenajdete. Vypracoval se na úspěšného zemědělského manažéra, ale politice asi málo rozumí, viz. kauza jeho poradkyně Čejkové.
Číst více

K
Kvido


0 komentářů
1473 přečtení

Babišovi odpůrci nejednají férově

Přidáno před 3 lety
Ještě z doby socialismu máme zakořeněnou závist, která nemíjí ani dnešní politiku. Ten, co něco má je podezřelý. Podobně se dívají na premiéra Babiše i mnozí političtí kritici a nejednají vůči premiérov férově.
Číst více