Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Blog

0 komentářů
1306 přečtení

ČSSD asi Babiše nepodrží

Přidáno 2 roky před
Vůbec se mně nechce věřit, že ČSSD v referendu o vstupu této politické strany do vlády de facto podrží A.Babiše, tedy premiéra ČR v demisi.
Více

Kvido
0 komentářů
1568 přečtení

Chytili dětské porno Elysium

Přidáno 2 roky před
Vídeňský pedofil a vykuk zneužíval své dvě děti. Vše měl nahrávat na video a předávat dalším pedofilům. Nyní byl vyšetřen v souvislosti s kauzou internetové platfromy dětského porna "Elysium".
Více

Kvido
0 komentářů
1605 přečtení

Taškařice ČSSD o vládu

Přidáno 2 roky před
Celá ta taškařice s vyjednáváním o nové vládě ČR se jeví po půlroce zmařeného času jako zneužití Babiše (ANO) pány Hamáčkem a dalšími (ČSSD). Socialisté chtějí v politice něco znamenat a chtějí koryta. Schválené prohlášení vlády je nekonkrétním cárem papíru.
Více

Jan Pravda
0 komentářů
0 hlasů
3094 přečtení

Kouzlo nechtěného v kauze novičok

Přidáno 2 roky před
V propagandistickém běsnění kolem kauzy novičok, při kterém jsme dokonce sledovali zázračné přežití otravy nejjedovatějším nervovým plynem, nás zaujalo kouzlo nechtěného. Naše postřehy shrnujeme do sedmi krátkých bodů.
Více

Kvido
0 komentářů
0 hlasů
1295 přečtení

ČSSD je pro smích, vypoví ANO spolupráci?

Přidáno 2 roky před
Ambicí ANO je mít hotovou koaliční smlouvu o vstupu do nové vlády s ČSSD do konce tohoto týdne. Měl říct včera místopředseda ANO Faltýnek. Říkám - túdle!! Názory ostatních nejsou tak jednoznačné...
Více