Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Blog
Kvido
0 komentářů
1169 přečtení

Maláčová; co jste to zase vymysleli za "ministra"?

Přidáno 2 roky před
Ministryní "sociálních věcí" má být paní Maláčová? No a víte, že manželem Maláčové je státní tajemník pro evropské záležitosti na Úřadu vlády Aleš Chmelař. Nesvědčí to o tom, že se ČSSD nachází ve stavu personální nouze?Co jste to zase vymysleli za "ministra"?
Více

Kvido
0 komentářů
1142 přečtení

Plagiátorství třetího ministra?

Přidáno 2 roky před
LinkUž třetí ministr Babišovy vlády má průšvih. Česká televize (ČT) rozhlašuje do světa,že ministr obrany Lubomír Metnar ve své diplomové práci z roku 2004 řádně neuváděl citované zdroje. Této organizaci to však nepřísluší tvrdit, navíc plagiátorství může být sporné.
Více

Kvido
0 komentářů
989 přečtení

Hospodářský růst, ale exekucí přibývá!

Přidáno 2 roky před
Česko si pěstuje paradox. Hospodářství roste a zatím se mu velmi daří. Na druhé straně počet exekucí dále roste. Tak, jak to vlastně je? Něco tu nehraje!
Více

Kvido
0 komentářů
1348 přečtení

Z jednání o důvěře vlády

Přidáno 2 roky před
11. 07. 2018 - 10:45 - Proti vládě s komunisty demonstruje na Malostranském náměstí několik set lidí. S sebou si přinesli píšťalky, české vlajky a transparenty. Na náměstí rozmístili také fotografie lidí, které komunistický režim popravil. Kromě organizátorů před nimi vystoupilo i několik představitelů opozičních stran.
Více


0 komentářů
1155 přečtení

Malá se unáhlila, může nastat pat vlády

Přidáno 2 roky před
Podle mého názoru (nejsem sice právník) soudím, že paní Taťána Mala na post ministryně spravedlnosti neměla momentálně před vyslovením důvěry vládě (zítra 11. července 2018) rezignovat.
Více

Kvido
0 komentářů
1188 přečtení

Kauza Malá; musí politiku řídit hysteričtí pisálkové? Neměli by!

Přidáno 2 roky před
Je zarážející, že česká politika mnohdy rozhoduje, jak kážou hysteričtí a zaplacení novináři. Teď rozjeli kampaň proti ambiciózní nastávající ministryni spravedlnosti Malé. A je to směšné, prý před 13 roky opisovala diplomku...
Více

Kvido
0 komentářů
1262 přečtení

Vydařený dance festival, ale bydlící v okolí tři dny nespali

Přidáno 2 roky před
To Ostrava ještě neviděla a neslyšela (lituji všechny v okolí 10 kilometrů). V dnech 4. až 7. 7. 2018 se v Dolních Vítkovicích (bývalé vysoké pece) konal
THE BIGGEST DANCE FESTIVAL IN THE HEART OF EUROPE. Fenomenální, ale Ostravané hlavně v pátek a v sobotu vůbec nespali. Bylo to velmi hlučné bum, bum.bum...
Více