Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Blog
Kvido
0 komentářů
1080 přečtení

Pan prezident; přiměřeně ke stáří

Přidáno 2 roky před
Nejen politici, ale také novináři svým stylem psaní mají určitou zodpovědnost ve společnosti, jak píší. Čtenáři jsou např. některými médii neustále upozorňováni, že pan prezident Miloš Zeman má chátrající zdraví, neboť jeho postavu kryje příliš velké sako apod.
Více

Kvido
0 komentářů
1369 přečtení

21. srpen bez prezidenta?

Přidáno 2 roky před
Velmi mě zklamalo dnešní sdělení mluvčího prezidenta České republiky, Jiřího Ovčáčka na Twitteru, že se náš prezident republiky nechystá přednést žádný projev k padesátému výročí okupace naší země, k níž došlo 21. srpna 1968.
Více

Kvido
0 komentářů
1365 přečtení

J.Soukup; velikášství z nouze?

Přidáno 2 roky před
Generální ředitel TV Barrandov a předseda představenstva mediálního domu Empresa Media - Jaromír Soukup - zřejmě "trpí" velikášstvím. Jeho entrée na stanici TV Barandov "Týden s prezidentem", se vskutku podařilo. Tento pořad jsem chápal jako poctivou snahu dát slovo panu prezidentovi Zemanovi, protože jiní mu v tom dost okatě bránili...
Více

Kvido
0 komentářů
0 hlasů
1548 přečtení

Ostuda; lavička V.Havla

Přidáno 2 roky před
Exprezident Česka Václav Havel má v Kroměříži ostudu. Jeho lavička zarůstá plevelem...
Více