Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Nekecamweb.cz

Politika

Restrikce, kdo je bude kontrolovat?

Přidáno před 2 lety
V těchto dnech prožíváme největší zdravotní krizi v moderní historii České republiky (ČR). Kromě jiných aspektů je možno pozorovat, jak (ne)rozumná česko-moravsko-slezská společnost u nás je. Jestli je zodpovědná, rozuzmná, či bezohledná a hloupá.
Číst více

Dlužníkům odpustit úroky v bankách

Přidáno před 2 lety
Vládá v této koronavirové době skutečně dělá co může. Opozice, fakt, neprohlubujte problémy. Byly poskytnuty firmám a lidem četné bonusy, ústupky. Pokud to jen trochu půjde, chtělo by to odpustit všem dlužníkům splácení úroků z půjček a úvěrů.
Číst více

Nadlidé vystupují na obrazovkách bez roušek

Přidáno před 2 lety
Vnímání nebezpečí koronaviru se ve společnosti změnilo. Nemalý vliv na zlehčování pandemie mají tváře z obrazovky. Mluvicí hlavy moderátorů ve studiích nemají roušky, přestože se jedná o vnitřní prostory budov. Výsledek? Na jednu stranu osobním příkladem motivují lidi k porušování platných nařízení. A na druhou stranu nadlidé bez roušek donutí k demisi ministra zdravotnictví, který ve venkovním prostředí neměl roušku. Dvojí metr v praxi.
Číst více

Komplot proti Prymulovi? (aktualizováno)

Přidáno před 2 lety

Bulvármí Blesk.cz (obsahu těchto novin, jako každého bulváru, lze věřit jen částečně, vyhledává senzaci, nadsázku) napsal, že ministr zdravotnictví Prymula byl v rozporu z vládním zákazem v restauraci na pražském Vyšehradě. Ale to je nepřesnost a lež. Vládní nařízení obsahuje text, že vláda „zakazuje přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb (jídelny, restaurace, hospody, bary)“, netýká se to ministrů.


Číst více

Koronavir; lidi, nenadávejte na vládu!

Přidáno před 2 lety

Když jsem viděl před TV kamerami premiéra A. Babiše, jak se včera na televizním brífinku několikrát omlouval občanům skrze činnost vlády České republiky (ČR) za covidovou dobu, tak mě to naštvalo. Až kam dohnala našeho premiéra nezodpovědnost části naší veřejnosti!


Číst více

Kdo může za rostoucí počet obětí koronaviru?

Přidáno před 2 lety
Počet nakažených virem Sars-CoV-2 raketově roste. Denně umírají desítky osob, hlavně starší 65 let. Vedle chronicky nemocných umírají lidé, kteří by jinak mohli plnohodnotně žít ještě mnoho let. V sedmi bodech se pokusíme najít odpověď, kdo za to může.
Číst více

Fiala hrozí opět nedůvěrou vládě

Přidáno před 2 lety

Předseda ODS Petr Fiala dnes(13.10.2020) po 14:00 hod. vyhrožoval na tiskovce ČT 24, že po nouzovém stavu bude jeho strana vyžadovat vyslovení nedůvěry vládě A.Babiše. Šéf ODS tím popírá sám sebe. Měl by zvážit své jednání a možná odstoupit z funkce. Takhle neuváženě a hloupě nejedná dobrý politik.


Číst více

Martin Kupka jako tlučhuba?

Přidáno před 2 lety

Martin Kupka (ODS) se chce za každou cenu zviditelňovat. Jeho snaha se však v poslední době míjí cílem. Nevyšel mu post hejtmana. Řekl, že premiér straší koronavirem. Jak to vlastně je?


Číst více

Covid-19; nakažení jsou také mladí lidé!

Přidáno před 2 lety

Koronavir covid-19. Skutečně, v České republice je situace velice vážná! Včera bylo evidováno 5.394 nakažených osob!!! Alke pozor, odmítači. Nakažení jsou také mladí lidé!


Číst více

Zamyšlení; lékaři do Senátu?

Přidáno před 2 lety

V České republice máme dlouhodobě nedostatek lékařů. A nyní v situaci koronaviru, kdy jsou mnozí v karanténě, je nedostatek těchto zdravotníků bolestně znát. Zaraží mě proto, že doktoři se aktuálně ucházejí o post v Senátu.


Číst více

Koalice? Někteří jako kočkopsi

Přidáno před 2 lety

Do právě skončených krajských voleb a Senátu vstoupili některé "upadající" strany jako koalice se silnějšími konkurenty. Je to podivná hra, vznikl tak mnohdy jakýsi kočkopes. A nejeden volič se spíše usmál, domnívám se.


Číst více

Zdechovský; klimatické výdaje EU z papíru do praxe

Přidáno před 2 lety
Brusel - Evropská komise se zavázala v nadcházejícím finančním období využít 30 % veškerých výdajů EU na ochranu klimatu, a to v rámci všech svých politik.
Číst více