Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Nekecamweb.cz

Politika

Mynář s maskou v Číně?

Přidáno před 2 lety
Nevím, jestli kancléř pan Mynář chodil před dvěma dny po čínském území s respirační maskou. Je to také jeho věc. Ale je skutečně s podivem, že do Číny odcestoval v době velmi hektické až nebezpečné, vzhledem ke koronavirusu.
Číst více

Koronavirus berme rozumně

Přidáno před 2 lety
Epidemie čínského koronavirusu (Coronavirus) se začíná významně podepisovat na stavu čínské i globální ekonomiky, upozorňují světoví analytici. Já bych si ale více všimnul, že v České republice se chováme jakoby se nic nedělo, a to z pohledu občana.
Číst více

K čemu má Kňažko mega rezidenci?

Přidáno před 2 lety
Je pravda, že Milan Kňažko (75), od počátku 90. let politik, spoluzakladatel VPN a HZDS, ministr zahraničních věcí Slovenska a místopředseda slovenské vlády si jistě vydělal funkcemi velké finance. Ale proč si nechal vystavět v bratislavě mega rezidenci? Je to rozežranost? Určitě!
Číst více

TV zpravodajství - Raptor

Přidáno před 2 lety
Zpravodajství ČT Události a ČT24 má ohromnou výhodu a sílu v připojování na online vysílání svými přenosovými technologiemi. Bohužel mnohdy vstpuje do "zpráv" s reálem (bez komentáře) velmi krátce do třiceti vteřin. Takovou možnost nemá on-line internetová TV Raport, ale zato má jiné přednosti.
Číst více

Bude Marie Benešová ostře sledovat kauzu Čapí hnízdo?

Přidáno před 2 lety
Státní zástupce Jaroslav Šaroch už potřetí zastavil trestní stíhání v probíhající kauze Čapí hnízdo! Tentokrát ve věci premiérova syna Andreje Babiše mladšího. Ministryně spravedlnosti "pohlídá" další průběh?
Číst více

TV Nova je víc veřejnoprávní než Česká televize

Přidáno před 2 lety
Naprosto apolitické téma Wuchanského koronaviru naplno odhaluje smutnou realitu stavu zpravodajství České televize. Informace veřejnoprávního charakteru na téma šířící se infekce paradoxně šíří komerční televize, jejíž zpravodajství je za jiných okolností proslulé bulvárností.
Číst více

Velká Británie je svobodná!

Přidáno před 2 lety
Velká Británie je svobodná! Otěže Evropské unie (EU) praskají, zdá se definitívně. Mám jásat nad svobodou Britů? Přesně nevím, ale myslím, že udělali dobrý krok pro sv oji volnost, ekonomiku apod.
Číst více