Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Blog
Kvido
0 komentářů
39 přečtení

Bez roušky a chytrá karantena 3.0

Přidáno před 2 dny
Ode dneška se už v Česku roušky venku nosit nemusí! Uf, svobodo, po dvou měsících jako znovuzrození! Avšak mnoho lidi (mladí, starší) ze setrvačnosti rošky ráno při cestě do práce měli.
Číst více

Kvido
1 komentář
101 přečtení

Koněv; opravdu, neměňte historii!

Přidáno před 7 dny
Existuje mnoho skutečných hrobů těch, kteří bojovali za to, co dnes zrazujeme, napsal vzdělaný a skromný pán. A má pravdu. Můžeme to pozorovat na kauze pomníku maršála Koněva v Praze.
Číst více

Kvido
0 komentářů
120 přečtení

Kdy zrušíme některé nesmysly?

Přidáno před 13 dny
Chápu, že aktuálně máme hlavu v pejru (rozuměj hodně starostí a smutku) s oním kruťasem coronavirusem, potažmo modifikací covid-19. Ale mně starosti navíc dělá stát, který dovoluje některé velké nesmysly.
Číst více

Kvido
1 komentář
74 přečtení

Nemravné, velké firmy polykají dotace!

Přidáno před 13 dny
Brusel, Praha - Ve středu 13. května 2020 se Evropský parlament v rámci své rozpočtové uzávěrky obrátil na Evropskou komisi s požadavkem, aby zastropovala množství unijních dotací na fyzickou osobu a zavedla transparentní rejstřík konečných, skutečných příjemců. Komise má povinnost na tuto výzvu v následujících měsících zareagovat a představit další kroky.
Číst více

Kvido
0 komentářů
148 přečtení

Vlasovci a pražský starosta Novotný

Přidáno před 15 dny
Ještě bych se vrátil k Pražskému povstání před 75 lety, 5. května 1945. Proč? Starosta Řeporyj Novotný vyzdvihuje roli Vlasovců při osvobozování Prahy, předseda KSČM Filip je zatracuje...
Číst více

Kvido
0 komentářů
0 hlasů
232 přečtení

Madam Merkel zase blouzní?

Přidáno před 18 dny
Jak uvedl na dnešním (9.5.2020) Twitteru předseda SPD Okamura, německá kancléřka Mutti Merkel vyslovila výbušnou myšlenku. Podle ní by se měly státy Evropské unie (EU) vzdát své suverenity. To je demokracie? To je Lisabonská smlouva?
Číst více

Kvido
0 komentářů
99 přečtení

Covid-19; nespěchat s uvolňováním restrikcí!

Přidáno před 19 dny
Hrozba coronavirusu Covid-19 ve světě stále nebezpečně úřaduje. Ale v Evropě, hlavně politikům, jaksi otrnulo. To platí také o České republice (ČR). Rozbíhá se tzv. rozvolňování opatření, která byly zavedena za účelem utlumit šíření coronavirusu. A to je přinejmenším na pováženou!
Číst více

Kvido
0 komentářů
325 přečtení

Kdo a proč vyrobil ruského agenta s ricinem?

Přidáno před 24 dny
Opět jedna jobovka také "novinářů"? Do České republiky (ČR) prý měl přicestovat ruský agent s diplomatickým pasem a jedem ricin na české politiky. Opět si někdo neurvale vyrábí čtenost svého periodika!? Skočily na to i OVM v pořadu České televize.
Číst více