Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Nekecamweb.cz

Politika

Veletoč Jaromíra Soukupa?

Přidáno před 2 lety
TV Barandovu a jeho zpravodajství nelze, myslím, upřít snahu o pestrost a informovanost. To všechno hlavně v podání g.ř. Jaromíra Soukupa, jak jsem před rokem napsal - moderátora nového typu. Nyní však dochází překvapivě k obratu, ba veletoču.
Číst více

Včera 260 občanů s pozitivním COVID‑19!!!

Přidáno před 2 lety
Onemocnění koronavirus (coronavirus), konkrétně Covid-19 svět pronásleduje od začátku roku 2020. Tato nebezpečná choroba v České republice (ČR) zaznamenalo podle statistiky MzČR včera, v sobotu 27.června 2020, nárůst 260 pozitivních nálezů. Můžeme zůstat v klidu?
Číst více

Rusové prý mají lék na koronavir, aktualizováno

Přidáno před 2 lety
Web Skrytá pravda informuje dnes ráno, že Rusové vyrábějí a dodávají do nemocnic lék na koronavir.
Číst více

ČT; velká odměna, ale nejsou třeba mikrofony?

Přidáno před 2 lety
Nová Rada ČT sice zafungovala. Generální ředitel ČT Petr Dvořák nedostal celou výši své roční odměny, ale pouze dvě třetiny. Stejně je to moc! Např. můžete na obrazovce vidět, jak mnozí redaktoři zpravodajství ČT24 (krajánci) zápasí v terénu s dlouhými tyčemi na mikrofon.
Číst více

TV Prima je prima

Přidáno před 2 lety
TV Prima má od 3.května 2020 své Hlavní zprávy v novém designu díky zakoupením práv na značku CNN, takže vlastní její know-how a přístup do mezinárodní výměnné sítě CNN.
Číst více

TV Nova; stárnou i hvězdy

Přidáno před 2 lety
TV Nova má jednu velkou tradici. Má dlouholeté moderátory Lucii Borhyovou (od r. 2008) a Reynolda Korantenga (od r. 1999). Od rozpačitých počátků se proměnili ve schopné profesionály. Ale protože jsou prakticky denně divákům na očích, měli by tím více posuzovat každý detail svého projevu. Lucie zůstává více dlužná.
Číst více

Internetem se šíří text proti Milionu chvilek pro demokracii

Přidáno před 2 lety
Zákon akce a reakce je jedním ze základních zákonů vesmíru. V lidské společnosti díky tomu platí, že každý tlak na společnost vyvolá protitlak. Lidé nemají rádi extrémy, intuitivně vyvažují jakékoliv vychýlení. Novým vyvažováním je text, který kritizuje neobjektivnost a zaujatost spolku Milionu chvilek pro demokracii . Přistál v e-mailu. Zveřejňujeme ho s tím, že je na vás uddělat si názor na jeho obsah. Ten můžete napsat v diskuzi.
Číst více

Evropský parlament o konfliktu zájmů premiéra Babiše

Přidáno před 2 lety
Brusel, Praha - Evropský parlament bude v pátek (18. června) hlasovat o usnesení, které kritizuje střet zájmů českého premiéra Andreje Babiše. Došlo totiž ke schválení zařazení bodu na jednání Konferencí předsedů frakcí.
Číst více

Vojna, škola a dobré vzpomínky

Přidáno před 2 lety
Mohu prohlásit, že moje základní vojenská služba v letech 1962 až 1964 byla sice tvrdá a o držku, ale mám na ni většinou dobré vzpomínky. On mně totiž velitel roty v Řeporyjích - Slavičíně povolil docházet na studium na Střední Osvětové-knihovnické škole v Praze.
Číst více

Vystrčil; kdo řídí stát?

Přidáno před 2 lety
Bylo představiteli České republiky (ČR) jasně naznačeno, že cesta předsedy Senátu ČR pana Vystrčila není v souladu se zájmy České republiky a tím pádem i se směřováním české zahraniční politiky. To je informace vedlejší? Nemá váhu, pane Vystrčile?
Číst více

Více moderátorů v hlavním diskuzním pořadu ČT

Přidáno před 2 lety
Xaver Veselý: "Moravce by mohli střídat různí moderátoři. Nevznikal by kult osobnosti". Já bych k tomu zdůraznil - ano, už by konečně měli v hlavním diskuzním pořadu ČT vystupovat různí moderátoři!. Žádal jsem to již před dvěma roky!
Číst více

Intrastateu.com: česko-maďarský obchod

Přidáno před 2 lety
Maďarsko patří mezi naše hlavní zahraniční partnery. Podle předběžných údajů MPO o zahraničním obchodu z dat ČSÚ za rok 2019 je na 9. pořadí mezi státy, do kterých je české zboží vyváženo a na 11. pozici dovozu.
Číst více