Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Nekecamweb.cz

Politika

Český vip politik musí být rozvedený?

Přidáno před 2 lety
Mám takový dojem, že každý český politik VIP (Very Important Person) , který na veřejnosti budí pozornost a sledují jej média, musí být rozvedený. Také Hamáček?
Číst více

Okamura; nežádoucí na Facebooku, Instagramu...?

Přidáno před 2 lety
Tak "zavařeno"! Tomio Okamura - SPD je zřejmě nežádoucí nejen na Facebooku, který mu zablokoval účet, ale také má zřejmě zcela smazaný účet na Instagramu a YouTube.
Číst více

Útoky na Okamurovu SPD mohou mít "Babiš efekt"

Přidáno před 2 lety
Podle vývoje událostí kolem parlamentní strany SPD mám dojem, že začal frontální útok na tuto parlamentní stranu. Po smazání facebookového kanálu Tomia Okamury nyní lokální médium Příbram.cz "nedopatřením" zapomnělo vyjmenovat kandidáta SPD ve volbách. Je to kontraproduktivní snaha, lidé u voleb vyvažují tlaky. Výsledkem může být "Babiš efekt", tedy vítězství SPD o dvě délky ve volbách.
Číst více

Není pravda, že stát je špatný hospodář

Přidáno před 2 lety
Jiří Nussberger, český ekonom, publicista, napsal desítky knih, které vydal v České republice (ČR) a ve světě. Např. Budeme se bránit, v níž radí nejen ženám, jak se bránit nebezpečí, jak používat spreye, alarmy apod. Jaký má názor na hospodaření v ČR?
Číst více

Byty Residomo převzal Heimstaden Czech s.r.o.

Přidáno před 2 lety
Pracovitost a podnikavost českých lidí byla po staletí v Evropě obdivována. Vlastnili jsme obrovské majetky, které vydělávaly velké peníze. Za posledních 30 let český majetek nějak vymizel a zisky putují většinou zahraničním firmám.
Číst více

Pandemie

Přidáno před 2 lety
V soukromém e-Mailu mi přistál text. Každé slovo v něm má stejné první písmeno a to " P ". Slovy klasika, to muselo dát ale práce a přitom je to taková blbost. Bavte se dobře, angličtina by to asi nedala. PS. Dílo z obrázku má název Pandemie.
------
Číst více

Hedvíčkův blog (ne)končí

Přidáno před 2 lety
Nejúspěšnější český bloger Ross Hedvíček, bydlištěm na Floridě, oznámil konec svého českého blogu. Poděkoval providerům za služby a trpělivost, kterou s ním měli od roku 2008 a taktéž svým milým čtenářům. Hedvíček však publikovat nepřestává...
Číst více

Severní Morava; opět roušky i respirátory?

Přidáno před 2 lety
Od pátu 17.07.2020 musí podle epidemiologů nosit lidé na celé severní Moravě roušky v dopravě MHD a uvnitř budov. U lékařů a v nemocnicích mají mít respirátory. Scházejí přesnější informace.
Číst více

Železnice, červená bez zvukové signalizace?

Přidáno před 2 lety
Na české železnici byly v uplynulé době po sobě tři velké nehody (srážka vlaků, které jely proti sobě)!!! Lze říci, že české železnice nejsou stále bezpečné, protože může selhat lidskou chybou. Ale proč schází taková maličkost jako vystražný zvukový siognál!
Číst více

Falešný článek o Fridays For Future ČR

Přidáno před 2 lety
Na internetu se objevil článek Fridays For Future ČR, který (parafrázuji) nabádá mladé lidi v České republice k názoru, že se musíme smířit s tím, že senioři budou obětováni pandemii koronaviru pro očištěni planety. Je to fake článek!!!
Číst více

ČT; turista Takáč a ostatní, výborně!

Přidáno před 2 lety
Často kritizovaná Česká televize (jak by také ne, má nejsložitější poslání a rozsah působnosti) zaslouží tentokrát velkou pochvalu. Předvádí dobrou práci po celou dobu pandemie koronaviru. Zvláště si cením "putující on-line živé vysílání" ČT24 po různých místech hlavního města Prahy, nejčastěji s moderátorem "turistou" Takáčem.
Číst více

Xaver Veselý; prý výlupek Rady České televize

Přidáno před 2 lety
Výlupek, jak něteří lidé prý nazývají (nového člena Rady ČT) Bc. Xavera Veselého, není! Výlupek znamená v češtině přece darebák a zloděj. On však je spíše otevřená a horká hlava a říká narovinu, co se mu nelíbí. Tím se hodně liší od ostatních. Takových lidí je málo, natož v Radě ČT!
Číst více