Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Nekecamweb.cz

Politika

Hamižnost manažera ANO?

Přidáno před 1 rokem
Hamižnost českých politiků zřejmě nenzná mezí. Po průšvihu bývalého ministra zdravotnictví je tu pravděpodobně další velký skandál. Tentokrát vznikl rovněž v hnutí ANO premiéra Babiše. POrý se týká manažera hnutí Jana Ryznera.
Číst více

Poslanec Volný a zodpovědnost

Přidáno před 1 rokem
Rebela Volného u nás zná kdekdo. "Proslavil" se např. tím, že odmítal striktně nošení roušky. Dokonce v Poslanecké sněmovně (PS), což mě skutečně naštvalo. Divil jsem se, že ho už tehdy ze sněmovny nevyhodili.
Číst více

Tištěný týdeník Forum, potřebná věc!

Přidáno před 1 rokem
Ryze diskuzní noviny v České republice (ČR) nemáme. Proto lze jen přivítat nápad, vydávat u nás tištěné noviny Týdeník Forum". Tím více, že má začít vycházet již v srpnu letošního roku. Držím vydavatelům palce!
Číst více

Omluva prezidenta Zemana Srbsku je správná

Přidáno před 1 rokem
Víte, jak to bylo tehdy se Srbskem? Žádný stát jim tehdy nepomohl. Jako jediní hájili křesťanské hodnoty proti islamistům a byli napadení spojenci NATO! Správně se M.Zeman nyní omluvil.
Číst více

Řeporyjský, proboha, neumíte se slušně vyjádřit?

Přidáno před 1 rokem
Řeporyjský starost musí stále exhibovat vulgárnimi příměry? Proč to stále, jako politik, dělá? Jeho voličům to nevadí. Ale takhle se v politice nejedná, kdo to dělá takto permanentně ve světě?
Číst více

Neopakujme při volbách stejné chyby!

Přidáno před 1 rokem
Chci říct jen to, až půjdete k volbám letos v říjnu, neopakujte stejné chyby. Prostě, nevěřit opozičním stranám. Vono by to dopadlo jako za Havla a jeho nohsleda Klause!
Číst více

ČT; Witowská zvědavá nezbednice?

Přidáno před 1 rokem
V létě 2007 byla v centru pozornosti aféra moderátorky Světlany Witowské z České televize (ČT) s protřelým lobistou. Utichlo to, mávněme tedy rukou. Ale co nynější kvality vedení rozhovorů, to už je horší.
Číst více

Ještě blbnete s Vrběticemi?

Přidáno před 1 rokem
Ať je náš pan prezident Zeman jaký chce, ale v zásadě má pravdu. Rusko potřebujeme, staré rány z okupace invazí není možné do nekonečna omílat a strašit minulostí. A předhazovat Rusku nepodložené kauzy jako Vrbětice.
Číst více

Maláčová, blábol o IT

Přidáno před 1 rokem
Náš IT sektor je podle ministryně Maláčové slabý. Nevytváří hodnoty prací. Tak to je silná urážka pro IT vyvojáře a velký blábol paní ministryně.
Číst více

Story o Hamáčkovi málo pravděpodobná

Přidáno před 1 rokem
Moskevská story o cestě Hamáčka do Ruska, publikovaná serverem seznamzpravy.cz (Janek Kroupa), připomíná opět jobovku. Proč? Tentýž autor v roce 2006 měl dostat političku Jourovou (nyní europoslankyní) do basy.
Číst více