Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Nekecamweb.cz

Politika

Silné tornádo a velká solidarita

Přidáno před 1 rokem
Tornádo, nejsilnější v historii České republiky (ČR), zasáhlo 24. června 2021 (zhruba v 19 hod.) 7 obcí na Hodonínsku a Břeclavsku. Obrovské neštěstí pro tamní vesnice vyvolalo dosud nebývalou solidaritu veřejnosti i překvapivou rychlou reakci nejen záchranných a policejních složek, ale i finanční podporu české vlády. Za postižené děkujeme!!!
Číst více588 x

Koronavirus se vzdává? Ani náhodou!

Přidáno před 1 rokem
Vypadá to nadějně. I když pandemie koronaviru v četných státech zpomaluje, můžeme na dovolenou a prázdniny cestovat. Třeba my z České republiky. Uvolnění restrikcí pro cestování se mi jeví jako předčasné a nebezpečné!
Číst více

Koalice; podvod na voličích

Přidáno před 1 rokem
Koalica politických stran se mně ani trochu nelibí. Je to podvod na nás voličích. Volič dal mandát třeba Pirátům, ale nikoli připojenému STAN a pod. Jak si dovoluje hnutí STAN se k někomu připojovat? Nebudu proto Piráty v této koalici volit!
Číst více

Senátoři dělají ostudu českému státu?

Přidáno před 1 rokem
O prospěšnosti horní komory českého Parlamentu (nyní 81 členů), se mnohokrát v České republice diskutovalo. Má být pojistkou demokracie. Plní to? Aktuálně chtějí odvolat současného presidenta Miloše Zemana.
Číst více

Vlastenecké noviny; trest za rasismus?

Přidáno před 1 rokem
Policie České republiky (ČR) uvalila žalobu na web vlasteneckenoviny.cz. Důvodem má být článek s projevem rasismu v souvislosti s požárem výškového panelového domu 8. srpna 2020 v Novém Bohumíně. Co server podrobně napsal, se nedozvíme, byl zablokován (smazán)?
Číst více

Tahoun trojkoalice SPOLU zklamal

Přidáno před 1 rokem
Aféra „Ferigate“ na české politické scéně, tedy údajně sexuální excesy Dopmimika Feriho přišla, jak jinak, načasovaně před volbami do Poslanecké sněmovny. Má zřejmě poškodit TOP 09, KDU-ČSL a STAN v trojkoialici pod názvem SPOLU.
Číst více

Pandemie Covid-19, máme vyhráno?

Přidáno před 1 rokem
Strašná světová pandemie koronaviru jakoby to vzdala. Alespoň v České republice (ČR), a také v okolních státech. Máme tedy vyhráno? Většina odborníků u nás je s hodnocením opatrná. Pomalu s euforií svobody a rozvolňování, varují. Může nás zaskočit období dovolených a prázdnin!
Číst více