Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Blog

K
Kvido
0 komentářů
451 x

Prázdniny; jak Samuel také maká

Přidáno před 2 měsíci
Můj vnuk, Samuel (10 roků), prožívá prázdniny skutečně naplno. Nesedí jen u herního počítače, ale věnuje se basketbalu a dokonce si udělal čas na fyzičku při brigádě pro veřejné účely.
Číst více

K
Kvido
0 komentářů
309 x

Konec roušek, právo je nadřazeno zdraví?

Přidáno před 2 měsíci
Který blb na to přišel? Je možné úctu k právům a svobodám občana nadřazovat nad varování zdravotnických odborníků v případě infekce koronaviru? To je fakt uhozené!!!
Číst více

P
Pexa
0 komentářů
403 x

Falešná Kvitová?

Přidáno před 2 měsíci
Kdo je Petrá Kvitová vědí i školáci první třídy. Statistika WTA říká, že je aktuálně s 3985 body ve světovém žebříčku dvouhry žen na 13. místě.
Číst více

K
Kvido
326 x

Jak to je s Babišem?

Přidáno před 2 měsíci
Otázka v titulku je nezodpovězená už přes 6 let. Každý zřejmě ví, že mám na mysli vlastnictví Agrofertu, které současný premiér Andrej Babiš rezolutně odmítá.
Číst více

K
Kvido
3 komentáře
3621 x

Prodloužený víkend na Hukvaldech

Přidáno před 3 měsíci
O tomto prodlouženém víkendu (5. a 6. července 2021) jsme se vydali s rodinou na Hukvaldy, známé především místem narození hudebního skaladatele Leoše Janáčka. Nebyl jsem tam asi 20 let a překvapilo mě i značné rozšíření pohostinských služeb.
Číst více

Autoři

Přihlášení

Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?

Nejnovější soubory ke stažení

Tip 2

IQ park Pardubice

IQ park Partdubice