Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Nekecamweb.cz

Politika

Fiala (ODS) a Rakušan (STAN) ohlupují voliče

Přidáno před 9 měsíci
Superpředvolební beseda na TV Prima byla nervózní (moderátorka Tománková), ale předčili ji Fiala a Rakušan (SPOL Piráti a STAN). Hlavně předhazováním vládě mrtvými za koronaviru.
Číst více

Koronavir nabývá opět na síle!

Přidáno před 9 měsíci
Včera narostl v České republice (ČR) počet onemocnění koronaviru o 599 potvrzených případů. Je to nejvyšší denní nárůst za poslední čtyři měsíce. Epidemie v ČR takto opět sílí.
Číst více

Registr očkování mě zatím nechce?

Přidáno před 9 měsíci
Podle oficiálních informací Ministerstva zdravotnictví ČR, měl být od dnešního 20.09.2021 v provozu Centrální rezervační systém - očkování 3. dávkou proti covid-19. Je v provzu, mě však nechce. Proč?
Číst více

Obavy o zdraví prezidenta Zemana

Přidáno před 10 měsíci
Byl jsem dnes na poliklinice pro holter. Při čekání v ordinaci jsem přemýšlel o zdraví našeho pana prezidenta Zemana. Co všechno mě napadlo?
Číst více

Blesk - trhák, ale pro naivní

Přidáno před 10 měsíci
Deník Blesk opět rozjel čtenářskou hru o "zaručené" milióny. Má to být trhák! Spíš počítá s naivitou čtenářů, poněvadž tohle je očividně propadák! Proč? Jestli jste si všimli, tak na titulní straně od 10. září do 10. října 2021 se objevuje v Blesku a Nedělním Blesku nalepený perforovaný pásek na kuponu. Stačí jej odtrhnout a víte, zda jste vyhráli některou z více možností.
Číst více

Zaměstnat i lidi 50+

Přidáno před 10 měsíci
České firmy podle ministryně Maláčové (ČSSD) odmítají zájemce o práci, ve věku nad padesát let.
Číst více712 x

Trik, volební potenciál, njn

Přidáno před 10 měsíci
Marketingoví vševědci přišli s podivným průzkumem "volebního potencionálu" pro Českou televizi. Prý má největší šanci koalice Spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP09). Pletou lidem hlavu, proč?
Číst více

Mimo mísu; lékaři, Klaus

Přidáno před 10 měsíci
Za úděsné zprávy tohoto týdne pokládám příspěvěk 283 Kč lékařům a sdělení Klause, že pomýšlí na Hrad.
Číst více