Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Blog
Jan Pravda
1 komentář
1 hlas
170 přečtení

Česká média mlčí o výročí letu prvního člověka do vesmíru

Přidáno před 1 měsícem
Před devětapadesáti lety letěl do vesmíru první člověk. Jelikož to byl rus, tak toto výročí podle google v roce 2020 připomněl jen ruský státní Sputnik, Haló Noviny a web 21století.cz. Přitom první zahraniční cesta Jurie Gagarina vedla do Československa. Hodně sledovaná média mlčí. Smutné.
Číst více

Kvido
0 komentářů
1 hlas
267 přečtení

Také Romové se vracejí z Velké Británie...

Přidáno před 1 měsícem
Jak 16. dubna 2020 potvrdil ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček v ROMEA TV, kvůli obavám z nákazy onemocněním COVID-19 se také Romové, žijící v Anglii, vracejí zpět domů.
Číst více

Kvido
0 komentářů
607 přečtení

Nervózní opozice a celkem klidný, pohodový Babiš?

Přidáno před 6 měsíci
Důvěrný či nedůvěrný audit ( kauza Babiš) Evropské komise (EK) z konce listopadu 2019, mají příslušné české úřady a dějí se zajímavé věci. Babišovi rostou preference, protože lidového dobrodince chce někdo sesadit. I když opozice a pravdoláskaři říkají, že nyní dostal, co si zasloužil, a má skončit.
Číst více

Kvido
0 komentářů
558 přečtení

Mináři a Plaga, pracují učitelé 8,5 hodiny?

Přidáno před 6 měsíci
Minář, z Chvilek pro demokracii, by měl mj. místo odvolávání některých politiků a členů vlády na připravované demonstraci k 17. listopadu, řešit třeba otázky platů učitelů. Je v tom totiž hodně lhaní a nepravdivých tvrzení. Jak to tedy je doopravdy? Vyjádří se k tomu jmenovaní?
Číst více

Kvido
0 komentářů
374 přečtení

Klaus zase fabuluje, stručné hodnocení

Přidáno před 7 měsíci
Klaus je spokojen, hlásá článek s nimž nemohu souhlasit! Hlavní architekt ekonomické transformace a privatizace 90 let toto období nekriticky vychvaluje! Shrneme si tedy jeko kariéru, co způsobily jeho některé nedomyšlené aktivity v zrcadle dnešní reality. Rekapitulace to není vůbec radostná, spíše je smutná.
Číst více

Kvido
0 komentářů
474 přečtení

Zrušit Radu ČT, je poplatná politikům

Přidáno před 7 měsíci
Když ve čtvrtek 23.10.2019 v poslanecké sněmovně jenali o činnosti a hospodaření České televize (za rok 2016), byli též přítomní generální ředitel České televize (ČT) Petr Dvořák a členové Rady České televize (RČT). Poslanci nevyužili možnosti říci tomuto molochu, že neplní své základní funkce, a že jejich g.ř. blafuje.
Číst více

Kvido
0 komentářů
836 přečtení

Sportovní redaktorka z ČT šíří nenávist

Přidáno před 8 měsíci
Jedna paní sportovní redaktorka České televize z Prahy napsala na svůj profil tweet, že „lidé ze severní Moravy nejsou moc chytří“. A dodala, že „lidé na severní Moravě jsou plní nenávisti“. Zřejmě proto, že mj. podporují prezidenta Zemana. Schválně tuto osobu nejmenuji, protože člověk, který takto argumentuje ztratil nejen slušnost, nýbrž i soudnost a rozumné uvažování, když chce měřit rozum svých spoluobčanů!!!
Číst více

Kvido
0 komentářů
472 přečtení

Prezidentovi Zemanovi k 75. narozeninám

Přidáno před 8 měsíci
Prezident Miloš Zeman oslaví dnes (v sobotu) své 75. narozeniny. I když jde o hrstku zarputilců a jeho nepřátel, např. umělců, kteří mu prý veřejně nebudou gratulovat, domnívám se, že většina soudných občanů svého prezidenta na dálku zdraví a přeje mu hlavně hodně zdraví v dalších letech.
Číst více

Kvido
0 komentářů
552 přečtení

Pět chyb, kterým se vyhnout při expanzi e-shopu do Německa

Přidáno před 8 měsíci
Německo je pro Českou republiku nejdůležitějším obchodním partnerem. Při expanzi z tuzemského na německý trh je však pro mnoho českých firem vnímanou nástrahou vysoké očekávání zákazníka z této sousední země.
Číst více

Kvido
0 komentářů
727 přečtení

Pane Fiala a někteří, pachuť zůstává po vašich kecech

Přidáno před 8 měsíci
Slovo pachuť se aktuálně stalo v českém veřejném prostoru "módní" po ukončení trestního stihání premiéra A.Babiše, vyřčené dozorujícím státním zástupcem a poté Městských státním zastupitelstvem. Zatímco opozice mluví o pachuti z případu kauzy Ptačího hnízda, skutečná pachuť zůstává zejména z reakce keců pana Fialy (ODS) či právníka Jiří Přibáňe.
Číst více

Kvido
0 komentářů
549 přečtení

Co se to děje v Praze; Koněv

Přidáno před 8 měsíci
Přepisovatelé československých dějin a ničitelé pomníku maršala Koněva v Praze, zavčas se probuďte. Co se to nyní děje na Praze 6 nedává logiku. Vypadá to, že někdo chce postavit zeď mezi Ruskem a Českou republikou. Jsou to ti hlasatelé jediné jejich pravdy? Jediné jejich demokracie?
Číst více

Kvido
0 komentářů
680 přečtení

Je Senát prospěšný?

Přidáno před 8 měsíci
Nedá se říct, že je Senát Parlamenu České republiky málo aktivní. Avšak, projednává především to, co je v zájmu každodenního života občanů? O tom silně pochybuji. Mnohdy projednává dokonce záležitosti, o nichž se již dopředu ví, že následným schvalováním parlamentu neprojdou.
Číst více