Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Sloupky

Včera narostl v České republice (ČR) počet onemocnění koronaviru o 599 potvrzených případů. Je to nejvyšší denní nárůst za poslední čtyři měsíce. Epidemie v ČR takto opět sílí.
Číst více
96 x 1 komentář
Deník Blesk opět rozjel čtenářskou hru o "zaručené" milióny. Má to být trhák! Spíš počítá s naivitou čtenářů, poněvadž tohle je očividně propadák!
Proč? Jestli jste si všimli, tak na titulní straně od 10. září do 10. října 2021 se objevuje v Blesku a Nedělním Blesku nalepený perforovaný pásek na kuponu. Stačí jej odtrhnout a víte, zda jste vyhráli některou z více možností.
To je sice hezké, avšak onen pásek označen "Trhni a vyhraj!" má kardinální chybu.
Po odtržení jej lze znovu přilepit!!! A co z toho plyne? Např. trafikanti před prodejem takto jednoduše "prověří" všechny výtisky Blesku, které obdrželi k prodeji, jestli náhodou něco nevyhráli...
To je, myslím, značně nedůvěryhodná hra. Perforovaný pásek se podaří po odtržení, klidně znovu přilepit!
Blesk, resp. realizátor marketingu této soutěže, si může trhnout velkou ostudu! Děkuji takovou hru nechci!


Číst více
168 x 2 komentáře
České firmy podle ministryně Maláčové (ČSSD) odmítají zájemce o práci, ve věku nad padesát let.
Číst více
489 x
Fakt, se mně to nelíbí! Aby se prezident M.Zeman a premiér A.Babiš na veřejnosti dohadovali a přeli.
Číst více
156 x
Víte, co je mně na skandálu "odposlechy prezident Zeman" divné? Dost věcí.
Předně, proč je ředitel tajných služeb (civilní rozvědky BIS), pan Koudelka, veřejně známou osobou?
Měl by přece, jako pracovník rozvědky, pracovat a vystupovat v utajení! Jenže on se pohybuje běžně na veřejnosti. Je tak, obecně vzato, (i když má k dispozici kdoví co) zranitelnou osobou, jako běžný český občan.
Na aféře s odposlechy je mně velmi podivné, že náš prezident Miloš Zeman řekl včera v televizi, že získal informaci z BIS o odposlechu jeho osoby a spolupracovníků. Při vší úctě k panu prezidentovi, jak je možné, že hlavě státu někdo donáší takové informace? To by mělo být důrazně prošetřeno (mělo!). Vynáší někdo z BIS tajné informace?
Přitom i sám prezident Zeman rozviřuje informace o tajných službách na veřejnost, takže se to stává denním chlebem pro voliče i nepřátele státu. Pokud k selhání BIS došlo, má se to řešit v tajnosti. Nestalo se tak. Tajné informace se perou na kdejakém českém pavlači, a to je špatně. Může to poškodit i důvěryhodnost České republiky ve světě.
Číst více
115 x Zanechat komentář
Tak, přátelé, a jsme tady! Zde budeme psát super aktuální postřehy, které spěchají. V těchto hodinách světem resonuje jméno Talibán. Myslím, že nám ještě nadělá mnoho starostí a problémů. Talibán, znamená v lastně 'studenti'. Přivrženci tohoto, kdysi sociálního hnutí, nazývají sami sebe Islámský emirát Afghánistán. Jejich radikálové chtěli od začátku samostatnost. Teď ji v Afghánistánu mají. A jsem zvědavý, jak se samostatností naloží, jak budou komunikovat se světem. Protože ani oni nemohou být izolovaní od světa. Či nás překvapí jiným řešením? Zřejmě nic překvapivého to nebude. Talibán chce jet ve starýchz kolejích. Aspoň tohle řekli zpravodajům americké TV CNN, kteří se pokusili (již 14.8.2021) navázat rozhovor s Muhammedem Arif Mustafou, jedním z velitelů Tálibánu. Odpověď vyzněla v tom smyslu, že jednoho dne islámské právo zavládne nejen v Afghánistánu, ale v celém světě. Tedy choutky po nadvládě muslimů v celém světě. To není příliš dobrá zpráva do dalších dnů. Navíc vraždění (v rámci vyhlášené amenstiíe státním úředníkům) již začalo. Např.: Krvavé řádění Tálibánu: zastřelený generál policie, umučení Hazárové viz.: https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/clanek/krvave-radeni-talibanu-zastreleny-general-policie-umuceni-hazarove-40369592
Číst více
106 x
Poslední aktualizace: září 22 2021

Zobrazit

Kategorie: