Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Blog

Očkování 80+ rezervace je již v provozu!

K
Kvido Přidáno před 8 měsíci
Očkování 80+ rezervace je již v provozu! Jak jsem včera napsal, rezervační systém očkování proti Covid-19 od Reservatic, s.r.o., Ostrava - Pustkovec, není stále plně funkční. Dnes kolem 11 hod.se rezervační web korektně rozjel!
1/ Rezervační web pro očkování https://reservatic.com/ockovani. Mně dnes ráno v 09:30 hod. konečně umožnil další krok k rezerřvaci pro očkování.
2/ Bez problému jsem se dostal na "Přihlášení k rezervaci místa". Zadal jsem tudíž číslo pojištěnce a speciální PIN, který jsem už včera obdržel mobilem, tedy SMS zprávou, klik na políčko "Nejsem robot" a "Pokračovat na rezervační stránku".
3/ Poté byla dále aktivní stránka pro "Výběr očkovacího místa", výběr (EUC Klinika Ostrava) proběhl perfektně, a to včetně vybraného termínu.
4/ Na závěr přihlášení do rezervačního systému se mně zobrazilo "Potvrzení o platné rezervaci".
Takže, nyní, dobrá práce Reservatic. Děkuji.
Kvido leden 15 2021 942

O autorovi Kvido

Já jsem Hlavní administrátor těchto webových stránekPřihlásil jsem se na tuto stránku dne 02/02/2021. . Provozuji rovněž další webové stránky na adrese http://www.nekecamweb.cz.

2 komentáře

Zanechat komentář

G
 • A
  Pexa
  Senioři, ti nejstarší mají přece možnost pomoci s registrací a rezervací očkování v rodině, u přátel, či sousedů v bytovém domě. Pekarová TOP 09 to rozmazává, opět, aby se zviditelnila jako i STAN ti co se štosují s Piráty.
  Odpovědět - leden 17 2021 02:48:18
  • A
   Ruda z Ostravy
   Chachaři, noste roušky a starší lidé respirátory FFP3.
   Odpovědět - leden 17 2021 20:40:02

   Autoři

   Přihlášení

   Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
   Zapomenuté heslo?

   Nejnovější soubory ke stažení

   Členové nyní online

   K
   Kvido
   Vedení

   Tip 2

   IQ park Pardubice

   IQ park Partdubice