Blog

K
Kvido


0 komentářů
2442 přečtení

Dotace Agrofertu, to je zřejmě průšvih

Přidáno před 2 lety
Do 26. ledna 2019 má soud v Praze - Černošicích sdělit, zda je premiér A. Babiš ve střetu zájmu, či nikoli. Pokud ovšem od srpna 2018 nevlastní skupinu Agrofert, tak by neměl být v problému. Ale co předchozí Babišovy aktivity s dotacemi, Jenže, dotace brali všichni...
Číst více

J
Jan Pravda


0 komentářů
3609 přečtení

Ranní kávička Terezy Spencerové na iPrima je v novém kabátě

Přidáno před 2 lety
Pro iPrimu bylo převedení Ranní kávičky z facebooku Terezy Spencerové do rubriky zpravodajství evidentně trefou do černého. Od neděle 30. prosince 2018 dostala kávička samostatnou rubriku, ve které snadno najdete několik přehledů denní dávky informací k hlavnímu proudu. K přehledům Terezy Spencerové se nicméně dlouze a složitě proklikává.
Číst více

J
Jan Pravda


0 komentářů
1332 přečtení

Při pečení cukroví se manželka A. Babiše vyhýbá surovinám Agrofertu

Přidáno před 2 lety
V neděli 23. prosince 2018 jsem na na facebooku spatřil placenou sebepropagaci premiéra Babiše. Status mi říkal, že Babišovi jsou normální rodina která na poslední chvíli peče cukroví. Nicméně se opět se ukázalo kouzlo nechtěného. Proč ne, každý má právo se ztrapnit, jak nejlíp umí.
Číst více

J
Jan Pravda


0 komentářů
1604 přečtení

Proč problémy na D1 neřeší ŘSD podobně, jako poláci varšavské metro?

Přidáno před 2 lety
Opravy dálnice D1 mezi Humpolcem na 90. kilometru a Větrným Jeníkovem na 104. kilometru mají velké zpoždění. Situaci má podle nás víc na svědomí ŘSD než česko-italsko-kazašské sdružení dodavatelů vedené Geosan Group. Místo hrození sankcemi mělo ŘSD hledat řešení, např. v přímých platbách sudodavatelům. Takto se postupuje ve Varšavě při stavbě druhé linky metra na Targówek. Správně položená otázka je, proč to ŘSD nepostupuje polskou metodou financování.
Číst více

K
Kvido


0 komentářů
2133 přečtení

TV Barandov; Soukup to přehnal

Přidáno před 2 lety
Nejde mně o kvalitu pořadů (je jich asi 8) šéfa TV Barondov Soukupa, ale etiku. Česká televizetotiž podává trestní oznámení kvůli pondělnímu pořadu Týden podle Jaromíra Soukupa na TV Barrandov. V něm se majitel televize Soukup pustil i vulgárními slovy do redaktorů ČT a výběru hostů do jejich pořadů.
Číst více

J
Jan Pravda


0 komentářů
2838 přečtení

Kávička Terezy Spencerové nově na iPimě

Přidáno před 2 lety
Bývalá editorka Literárních novin Tereza Spencerová a autorka již legendární ranní kávičky na facebooku zakotvila nově na iPrimě. V denně publikované ranní kávičce píše většinou nikde nepublikované krátké zprávy ze světa okořeněné o krátký, většinou vtipný komentář.
Číst více