Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Nekecamweb.cz

Politika

PES je logický, ale používejme rozum!

Přidáno před 2 lety
Jistě znáte v současné epidemiologické situaci České republiky (ČR) systém PES (Protiepidemický systém). Domnívám se ale, že by neměl být jako dogma a měli bychov navíc používat obyčejný selský rozum.
Číst více

Proč má Česko pátý nejvyšší počet úmrtí na covid-19?

Přidáno před 2 lety
Podle statistiky https://news.google.com/covid19/ je Česká republika (ČR) ve světě na 5. místě v počtu zemřelých pacietntů na nemoc covid-19 na jeden milión obyvatel.
Číst více

Jak to je s počty úmrtí na covid?

Přidáno před 2 lety
Podle epidemiologů (profesor Válek a profesor Dušek) jsou uváděné informace o počtu úmrtí na covid-19 nepřesné, jelikož všichni pacienti ve statistice na covid nezemřeli.
Číst více

Transparentně průhledný kávovar za sto tisíc u piráta Hřiba

Přidáno před 2 lety
Kávovar z akce z letáku za sedm tisíc? Nebo luxusní model za dvacet? To ať si koupí póvl, do kanceláře primátora patří kávovar za sto tisíc. Tak asi takto uvažoval pirátský papaláš Hřib, kterému "fandí" tzv. demokratická média v čele s českou televizí, zaštiťující se houfem neziskovek. Hrobové ticho vypovídá o tom, že v mediální praxi se necenzurují jen bezvýznamné banality.
Číst více

Vyhrál opravdu Joe Biden?

Přidáno před 2 lety
Vyhrál volba 2020 USA J.Biden před D.Trumpem? Asi ano. Zatím ale statistikou a grafikou televizních stanic AP, CNN a některých dalších médií, přestože oficiální výsledky nebyly dosud vyhlášeny. Stále probíhá sčítání.
Číst více

Americké volby 2020 jako fraška

Přidáno před 2 lety
V závěru aktuálních prezidentských voleb - USA 2020 - dochází k dosud nebývalému rozmachu podvodů a korupce. Svědčí o tom dostatek důkazů, které zřejmě použije D.Trump proti Biednovi. Jde o hlasování poštou. Ukazuje se, že to je ostuda Ameriky jako zkorumpovaný systém.
Číst více

Koronavir, opět nárůst?

Přidáno před 2 lety
Od 1. listopadu 2020 opět roste v České republice (ČR) počet nakažených osob epidemií covid-19. Přibývá rovněž úmrtí.
Číst více

Biden zvítězí díky neprůhledným korespodenčním hlasům?

Přidáno před 2 lety
O volbách se všeobecně tvrdí, že příležitost volit korespondenčně dává značný prostor pro manipulaci s hlasy voličů. Prostě, sčítače s papíry neuhlídáš!
Číst více

G.Sartori: Evropa favorizuje masovou imigraci

Přidáno před 2 lety
Giovanni Sartori (jeden z největších politologů a sociologů přítomnosti (zemřel 4. dubna 2017) o Evropské unii už v roce 2016 řekl: "„Jsme v katastrofě, protože jsme se klamali o integraci islámu.“

.
Číst více

Nechte Blatného pracovat!

Přidáno před 2 lety
Jméno nového ministra zdravotnictví Blatřného stojí pod peticí proti premiéru Andreji Babišovi. Když na to byl Jan Blatný tázán na své první tiskovce, jednoduše podpis popřel. Píše novinář Žantovský. No a co?
Číst více