Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Nekecamweb.cz

Politika

Koronavirus; dále zpřísnit v 5. stupni PES?

Přidáno před 2 lety

Do České republiky (ČR) dorazily v uplynulých dnech další tisíce dávek vakcíny proti covidu-19. Enormně přitom narůstá počet osob s pozitivním nálezem. Co je nejhorší, stoupá počet hospitalizovaných v nemocnicích.


Číst více

Koronavirus; dost chaotický PES

Přidáno před 2 lety
Epidemiologickou situaci ohledně COVID-19 mapuje MZ ČR od listopadu 2020 pomocí rizikového skóre PES (Protiepidemický systém ČR). Celá ČR je řazeny do pěti úrovní, jež znamenají protiepidemická opatření. Je to OK, i když částečně!
Číst více

Prodej potravin; proč roste rabat?

Přidáno před 2 lety
Nyní, v korona době pozoruji, že tzv. obchodní přirážky, tedy rabaty (rozdíl mezi cenou, za kterou obchodníci zboží kupují od dodavatelů a cenou, za kterou zboží prodávají) nenápadně vzrostly!
Číst více

Podívejte se, co dělal budoucí premiér v Bohnicích

Přidáno před 2 lety
Ivan Bartoš, který povede stranu Piráti do sněmovních voleb v příštím roce jako lídr a kandidát na premiéra, se dnes na sociální síti Twitter objevil zavázaný do sítě, do které se balí vánoční stromek.
Číst více

V USA vrcholí boj o moc, v zákulisí se něco stalo

Přidáno před 2 lety
Podle amerických zákonů musí být zanedlouho vyhlášen vítěz letošních prezidentských voleb. Na základě posledních signálů z USA se domnívám, že se věci kolem vyhlášení vítěze pohnuly nečekaným směrem a je možné cokoliv. Události následujících hodin dají jasnou odpověď.
Číst více

Vzkaz mladým lidem o koronaviru

Přidáno před 2 lety
Často cestuji dopravními prostředky. Udivuje mě, jak je mládež špatně informována o snad nejhroznější nemoci koronaviru, která je jako chobotnice rozšířená po celém světě.
Číst více

Policejní kontrola v blízké budoucnosti

Přidáno před 2 lety
Jak může vypadat silniční kontrola v blízké koronavirové budoucnosti, to popisuje text kolující na internetu. Další vývoj ukáže, zda se jednalo o předtuchu neveselé budoucnosti či typický humor, díky kterému Češi přežívají svá nelehká období.
Číst více

Koronavirus; Němcová neví o čem mluví

Přidáno před 2 lety
V dnešních "Otázkách Václava Moravce" opět šířila nová poslankyně senátu Miroslava Němcová své podivné názory o pandemii koronaviru v České republice (ČR). Vyznělo to tak, že prý vládní opatření omezují základní lidská práva...
Číst více

Roušky fungují, téměř zmizela rýma a kašel

Přidáno před 2 lety
Viděli jste poslední dobou někoho s rýmou? Já nikoho. Přitom v tomto času v době předrouškové byla u malých dětí nudle tekoucí z nosu téměř povinná. Nicméně letos nachlazení, kašlání a kýchání skoro není vidět. Co se změnilo? Používáme roušky, podobně, jako je to běžné v přelidněné Asii v čase před epidemií viru SARS-CoV-2.
Číst více