Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Nekecamweb.cz

Politika

Štěpánek: Když chci vidět, co se děje v Berlíně, musím se koukat na ruskou televizi

Přidáno před 2 lety
Hudebník Petr Štěpánek na svém facebooku upozorňuje na (ne)kvalitu zpráv veřejnoprávní České televize originální glosou: "Nová doba. Když chci vidět, co se děje v Berlíně, musím se koukat na ruskou televizi. ???"
Číst více

Lukašenko to po**al!

Přidáno před 2 lety
V Bělorusku je druhý týden stále nepřehledná situace. Včera jsem viděl video, jak Lukašenko vystoupil v Minsku z vrtulníku s patnáctiletým synem. Oba měli neprůstřelnou vestu a v ruce drželi pušku. Lukašenko to v Bělorusku po**al! Zřejmě i Putin bude nespokojen!
Číst více

Důslednější šmírování, bát se?

Přidáno před 2 lety

V náporu koronaviru schválila vláda, celkem málo diskutovaný zákon o Vojenském zpravodajství. Podle něj bude mít rozvědka mj. právo instalovat do sítí „nástroje detekce“. Mnozí to kritizuji. Já nikoliv. Proč?


Číst více

Tehdejší požárnici v Havířově vyplavovali lidem byty!

Přidáno před 2 lety

Rok po vpádu vojsk Varšavské smlouvy jsme v březnu 1969 vyhráli na mistrovství světa hokej proti Sovětskému svazu. Lidé po celém Československu provolávali slávu našim hokejistům.


Číst více

V Bělorusku to vře, přijde svoboda?

Přidáno před 2 lety

Situace v Bělorusku je stále nepřehledná. Už proto, že je tento stát závislý hodně na Rusku. Dojde k invazi ruských vojsk, aby provedla "pořádek"? To je méně pravděpodobné. Putin musí počítat s tím, že je 21 století!


Číst více

V mase je čím dál víc vody

Přidáno před 2 lety
Obchodníci se v tichosti vrátili k prodeji masa, které je napíchané vodou. Koupil jsem vakuově balené maso, které jsem dal péct do pekáče bez jakékoliv přidané kapaliny, jen jsem ho osolil, potřel česnekem a posypal cibulí a kmínem.
Číst více

Tomio Okamura pokračuje na Youtube

Přidáno před 2 lety
Tomio Okamura se jen tak nevzdává. Po smazání jeho kanálu na Youtube založil další a opět pokračuje v komunikaci se svými voliči či fanoušky. O tomto média mlčí.
Číst více

Milý Micíku, určitě tě zajímá, proč virus slábne

Přidáno před 2 lety
Jakou roli sehrála opatření proti šíření nového koronaviru popsal na svém facebooku Jaroslav Flegr formou dopisu kocourovi, ve kterém velmi srozumitelně vysvětlí nám laikům podstatu věci. Také se věnuje tomu, proč je nyní vir méně vraždící.
Číst více

Pompeo; také falešné řeči

Přidáno před 2 lety

Ministr zahraničí USA - Mike Pompeo mě zklamal. V jeho proslovu v Plzni a v Senátu ČR bylo několik falešných glos.


Číst více

Pane prezidente, co to máte za lidi?...

Přidáno před 2 lety

Vašnosto, průšvih asi mají lidé kolem prezidenta Miloše Zemana. Obžalován je prý šéf Lán Miloš Balák. Měl zmanipulovat desítky miliónů korun ze zakázky v sídle prezidenta republiky.


Číst více

Požár v paneláku Bohumín, poučí se?

Přidáno před 2 lety
Neskutečná tragedie požáru v panelovém domě v Bohumíně. Nejhroznější za posledních 30 let! Lidé skákali při požáru z oken! Chyboval někdo? Poučí se?
Číst více

Satoranský je elév, Jágr matador!

Přidáno před 2 lety

Satoranský bezesporu umí a válí ve volejbalu! To Jágr dělal hokej levou zadní a dokázal toho mnohem, mnohem více.


Číst více