Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Nekecamweb.cz

Politika

TV Nova, skromně a účelně

Přidáno před 6 měsíci
Letošní rok byl u českých soukromých televizí ve znamení vylepšení image. Nejlépe se to, myslím, podařilo stanici TV Nova.
Číst více

Prezident Zeman je aktivní a vstřícný

Přidáno před 6 měsíci

Vánočním televizním poselstvím pan prezident M.Zemana opět potvrdil, že má dobrou vůli a je aktivní. Jeho kondice se lepší, i když při projevu mně připadal poněkud strnulý a unavený.
Číst více


Bez nouzového stavu; nejsme ohroženi koronavirem?

Přidáno před 6 měsíci

style='text-align:center;'>

Máte z toho radost? Dnes o půlnoci (25.12.2021) končí v České republice nouzový stav.


Číst více

V roce 2023 prezidentské volby

Přidáno před 6 měsíci
Čas vánoční je obdobím také o přemýšlení. Dovolte úvahu o nastávajících prezidentských volbách, které Českou republiku čekají v roce 2023.
Číst více

Slabá prevence proti omikronu

Přidáno před 6 měsíci

Zabezpečit vše proti epidemii koronaviru je nad lidské síly. To je nemožné. Ale vzhledem k nové verzi omikronu, která kolem nás v Evropě sílí, jsou Válkovy zpřísněné restrikce slabé.


Číst více

Vzpomínka na Václava Havla filmem

Přidáno před 6 měsíci
K 10. výročí úmrtí exprezidenta Václava Havla můžeme vidět na České televizi premiéru loňského filmu Havel od Slávka Horáka. Odchovanec režiséra Karla Smyczka, pedagoga na FAMU. Horák je za tento film kritizován pro Havlovu karikaturu, v níž vykreslil prvního českého prezidenta jako váhavého slabocha. S tím ale nesouhlasím!
Číst více

Ovčáček smutní!

Přidáno před 6 měsíci
Podle zprávy AKTU.cz dnes nad ránem (18.12.2021) byl převezen do střešovické nemocnice Jiří Ovčáček, bývalý hradní mluvčí. K převozu došlo za asistence policie, protože byl Ovčáček opilý a agresivní.
Číst více

Nová vláda, máme se smát, či plakat?

Přidáno před 6 měsíci
No tak přece - je tu nová vláda premiéra prof. Petra-Fialy! Tentokrát to je, jak zde píše s oblibou kolega Kvido, slepenec. Prostě Fialova pětka! Ještě větší průšvih než Nečasova trojka!
Číst více

Fiala si Lipavského vytrucoval

Přidáno před 7 měsíci
Vláda bude jmenována 17.12.2021, protože prezident Zeman nakonec otočil v případě postu Lipavského. Toho si Fiala doslova vytrucoval.
Číst více2016 x

Prezident trumfuje, má navrch!

Přidáno před 7 měsíci
I když se tomu mnozí diví, pan prezident Zeman trumfuje a má na vrch v souboji o nového ministra zahraničí.
Číst více

Fiala předhazuje ultimata, je to OK?

Přidáno před 7 měsíci
Novou vládu nutně potřebujeme vzhledem k problematické situaci s epidemii, energiemi... Prezident M.Zeman diskuzemi s kandidáty na ministry záležitost prodlužuje. Designovaný premiér P.Fiala věc komplikuje předhazováním ultimata prezidentovi.
Číst více1178 x

Zemědělec Jurečka nahradí Maláčovou?

Přidáno před 7 měsíci
Už tu českou politiku fakt nechápu! Ing. Marian Jurečka (KDU-ČSL), vystudoval na Mendelově univerzitě v Brně, obor rostlinolékařství, bude zřejmě ministrem Práce a sociálních věcí ČR po odcházející Janě Maláčové ČSSD).
Číst více