Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Nekecamweb.cz

Politika

Za Petrem Kellnerem

Přidáno před 1 rokem
Na Aljašce v sobotu zahynul ve zříceném vrtulníku, při tzv. turistice sjíždění k ledovci ve vzdálených horách, nejbohatší český miliardář a 73 nejbohatší muž světa - Petr Kellner.
Číst více

Komunisté rozumnější než Okamurovci?

Přidáno před 1 rokem
Ze zdrojů blízkých KSČM máme dnes ve 13:00 informaci, že komunisté podpoří ve sněmovně návrh premiéra Babiše, a to prodloužit nouzový stav v České republice o dalších 30 dnů. To by teoreticky mohlo znamenat, že tento návrh projde.
Číst více

Jak to bylo ve washingtonském Kapitolu?

Přidáno před 1 rokem
Podle kamaráda z USA "...Trumpovi příznivci v Kapitolu 6. ledna 2021 nevraždili! Tři lidé zemřeli z přirozenych příčin (dva infarkty a jedna mozková mrtvice), čtvrtou oběť zastřelili demokraté a stále to nechtějí vyšetřovat...".
Číst více

Chvilky opět zkreslují fakta

Přidáno před 1 rokem
Dnes uplynul rok od prvního úmrtí českého občana na covid-19. Ani toto smutné výročí se nestydí spolek Milion chvilek pro demokracii využít k útokům na vládu České republiky.
Číst více

Jak jsme byli pionýry

Přidáno před 1 rokem
V této sekci článků "Vzpomínky" se většinou věnuji dávné historii z mládí. Dnes jak jsme chodili po Opavě místo povinných školních schůzek v Pionýru..
Číst více

Rusko je podivně jiné

Přidáno před 1 rokem
O světovou politiku se příliš nezajímám, až na koronavirus. V posledních měsících jsem však velmi zaskočen situací v Rusku. Resp. chomoutu, do kterého se Rusko dostalo roli prezidenta Putina.
Číst více

Koronavirus překonáme!

Přidáno před 1 rokem
Chtěl bych vás naladit na optimistickou vlnu. Jsem přesvědčen, že nynější hrozivou pandemii v podobě Covid-19 překonáme. Právě dnes oznámili v jednom Domově seniorů, že včera neměli ve svém zařízení ani jednu nemocnost, včetně personálu.
Číst více

Policejní zásah v Uherském hradišti, viníkem je občan?

Přidáno před 1 rokem
Také v Česku máme pandemii koronaviru, která trvá už přes rok. Důsledkem jsou obavy lidí o své zdraví a všeobecná nervozita. Zapomíná se přitom na zdravý rozum a vzájemnou ohleduplnost.
Číst více

Volný a Bojko, ven z Poslanecké sněmovny!

Přidáno před 1 rokem
Vím, že je to troufalý požadavek, ale poslanci, kteří odmítají (dokonce v sále Poslanecké sněmovny) nosit respirátory, do této dolní komory nepatří! Umožnit jim výjimku, v jakémsi "akváriu" z plexiskla, je směšné a výrazem slabosti českých poslanců!
Číst více

Blatný a Sputnik V, nemluvte mu do toho!

Přidáno před 1 rokem
Pan prezident Zeman přitvrdil. Řekl dnes, že ministr zdravotnictví by měl z funkce odstoupit "kvůli jeho postoji k ruské vakcíně Sputnik". Podle mě nemá prezident zdravotníkům do vakcinace co mluvit!
Číst více

Jízdní kola na 30 minut pro chytráky.

Přidáno před 1 rokem
Půjčování tzv. sdílených kol má své problémy. Narážejí poměrně často na české vychytralce a bezdomovce, kteří si rádi pojezdí jen zadarmo.
Číst více

Sputnik V je mimo hru?

Přidáno před 1 rokem
Ruská vakcína proti covidu-19 má prokazatelně účinnost téměř 92%! Údajně nebyly hlášeny žádné těžké vedlejší účinky. Přesto v EU, potažmo České republice (ČR) je k tomuto léku nedůvěra.
Číst více