Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Nekecamweb.cz

Politika

Energetická chudoba a bafuňáři!

Přidáno před 28 dny
Energetická chudoba v posledních měsících sužuje občany České republiky (ČR), a to především nízkopříjmové domácnosti. Avšak z managementu ČEZ se stanou bafuňáři s milionovými odměnami, podobně jako ve sportu?
Číst více

Sankce musí dopadnout na ruského agresora

Přidáno před 1 měsícem

Poslední zamýšlený balík sankcí proti Rusku (v pořadí už šestý) zůstává stále nedořešený zvláště kvůli odporu Maďarska vůči uvalení embarga na dovoz ruské ropy do EU.
Číst více

Vláda romské uprchlíky nezvládá

Přidáno před 1 měsícem

Aktuální problém romských ukrajinských uprchlíků se v České republice (ČR) pořádně neřeší. Vláda sice pro celkovou situaci uprchlíků z Ukrajiny udělala hodně. Avšak co bude dál s běženci Romy, kteří přišli ze Zakarpatí a mají dokonce i maďarské občanství, to se zatím neví.
Číst více

Azovstal, skoupé informace Červeného kříže

Přidáno před 1 měsícem

Jak je to s Azovstalem? Jsou tam po odchodu ukrajinských vojáků ještě v podzemí jejich spolubojovníci? Proč Červený kříž nepodává důvěryhodné informace.
Číst více

Proč hraje Babiš takové divadlo?

Přidáno před 1 měsícem

Expremiér a nyní poslanec A.Babiš nyní jezdí se svou "dodávkou" po vlastech českých a propaguje svoji stranu ANO před komunálními volbami. Myslím, že to je předčasné i možná zbytečné.
Číst více

Ocelárna Azovstal: boj zastaven

Přidáno před 1 měsícem
Agentura Interfax včera (20.5.2022) v podvečer oznámila, že ruská vojska osvobodila ocelárnu Azovstal v Mariupolu. Avšak její obránci, batalion Azov sdělil, že boje zastavili, kvůli ochraně svých životů.
Číst více

Severní Korejci mají rádi bum, bum?

Přidáno před 1 měsícem

Politici na celém světě, a předně Biden v USA, by neměli dále přehlížet a pardonovat hrátky KLDR (Severní Korea) s raketovými zbraněmi! Letos zde testovali už 17 výbuchů!
Číst více

Rusové využívají laserovou techniku

Přidáno před 1 měsícem

V posledních dnech zřejmě využívají ruská okupantská vojska na Ukrajině k vedení války laserovou techniku. Tato zmínka prosákla včera (omylem, nebo záměrně?) na webu yandex-ru.
Číst více

Tahanice o embargo na ruskou ropu

Přidáno před 1 měsícem

Jak to je s ropou v Evropě? EU chce kvůli válce na Ukrajině embargo na ruskou ropu. Souhlasit mají členské státy. Je toto řešení rozumné, když USA přece oderbírá tuto komoditu z Ruska na plné obrátky a následně ji dodává do Evrop?
Číst více

Sociální turistiku jsme nezvládli!

Přidáno před 1 měsícem

Na počátku příchodu uprchlíků z Ukrajiny do ČR připomínal ministr vnitra Vít Rakušan (STAN), že není lidské nechávat přespat uprchlíky na zemi. Netušil ovšem, že pro ně nebude u nás dostatečná ubytovací kapacita. A zcela opomněl kontroly na hranicích z Maďarskem.
Číst více

Tomio Okamura, plus a mínus

Přidáno před 2 měsíci

Tomio Okamura dosud nijak výrazně neprotestuje proti bezpráví a násilí na Ukrajině, které bez varování vyvolal novodobý  diktátor a uzurpátor Putin. Přitom vytrvale kritizuje nepřízpůsobivé spoluobčany.
Číst více

Díky za Deštník!

Přidáno před 2 měsíci

Přece jen mám možnost pochválit nynější vládu České republik (ČR). A to za Deštník. Nikoli do deštivé nepohody, ale do nepohody v současné ekonomické situaci, v níž se nachází každý občan. Díky za to!
Číst více