Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
thumbnail
Politika
V televize 199

Přešel jsem na Události a ono bác!

Z televizních zpravodajských soukromých stanic jsem před týdnem přešel na veřejnoprávní Události (ČT24). Vše OK, hodně profesionálních informací, ale teď bác! Moderátor...
thumbnail
Politika
V svět 433

Putin se chytá stébla

Po posledním "divadle" Putina na Krymu, přišly další podivné excesy ruského vůdce. Prý se chytá stébla, v RF to rozčileně kritizují.
thumbnail
Politika
V Ukrajina 862

Situace na bojišti; Bakhmut, 16.3.2023

Postup bojů UA (Ukrajinská armáda) - RF (Ruská federace) dne 16.3.2023 .
thumbnail
Politika

Chlapské slovo prezidenta Pavla!

Včerejší (15. 3.2023) vyjádření prezidenta Petra Pavla k valorizaci důchodů možná seniory zklamalo, ale pokládám jeho názor za chlapské slovo.
thumbnail
Počítač

Zvětšit oddíl v Linux-Ubuntu

Kolega se ptal: "Potřebuji zvětšit oddíl v systému. Jsem jen uživatel a pokusy s disk a Gparted nevedou k cíli... poradí někdo pls." Juwa2 (Ubuntu.cz) doporučuje následující...
thumbnail
Počítač

Jak nainstlovat Apache na Ubuntu 22.04 LTS

Abychom mohli na Linuxu provozovat domácí server (localhost), potřebujeme v prvé řadě nainstalovaný server Apache2. Konečně se mně to podařilo na Ubuntu 22.04 LTS. Zde je...
thumbnail
Počítač
V Software 876

XAMPP od nejasností k funkčnímu provozu

Přiznávám, že nejvíce práce mně dala ze všech aplikací instalace a provoz XAMPP pro Ubuntu. Tento návod doplňuje vhodně oficiální instalaci a konfiguraci pro nejnovější...
thumbnail
Počítač

Warning, eric.jones mail!

Několikrát týdně dostáváme e-mailem SPAM od Erica Jonese ze dvou webů pochybných služeb. Možná, že vy také!
thumbnail
Download

Upgrade - php-fusion, verze 9.10.20

Další nejnovější upgrade pro redakční CMS systém PHP-Fusion, verze 9.10.20, formát ZIP (z 5.února 2022) Tento systém běží zde na našem serveru. Doporučujeme!
thumbnail
Download

Upgrade - php-fusion, verze 9.03.110

Další nejnovější upgrade pro redakční CMS systém PHP-Fusion, verze 9.03.110. Tento systém běží zde na našem serveru. Doporučujeme!
thumbnail
Download

E-book, knihovna

Instakace elektronické e-knihovny E-Book Library v2 pro PHP-fusion verze 9.03xx.
thumbnail
Download

Upgrade - php-fusion, verze 9.03.100

Další nejnovější upgrade pro redakční CMS systém PHP-Fusion, verze 9.03.100. Tento systém běží zde na našem serveru. Doporučujeme!