Blog

ČT24 je fuj? Proč nemluví Paroubek!

K
Kvido Přidáno před 24 dny
ČT24 je fuj? Proč nemluví Paroubek!
ČT24 se za covidu hodně zlepšila v informovanosti. Avšak - výběr respondentů je u tohoto veřejnoprávního média stále "stranický". Dávám za pravdu Jiřímu Paroubkovi, který se dotazuje, proč jej na obrazovku neberou. Totéž platí o Radiožurnálu Českého rozhlasu (ČRo).
Momentálně pominu činnost radní České televize (ČT) Hany Lipovské, která zřejmě porušuje zákon tím, že spolu s Janou Bobošíkovou vystupuje v ČT24 za Institut svobody a demokracie a tím se vysílání ČT24 dostává do velkých problémů.
Avšak z hlediska koncesionáře, který si platí i pořad ČT24 se mně nelíbí, že v rozhovorech v této relaci vystupuje kdekdo, ponejvíce předsedkyně TOP 09 a předsedy ODS. Tomu říkám fuj ČT24.
Rozhodně to musí vidět i každý divák této veřejnoprávní instituce, která má přinášet nezávislé informace, tedy poskytnout vyjádření na obrazovce širokému politickému spektru. To se ovšem neděje.
Proti tomu se ohradil v Prvnízpravy.czexpremiér Jiří Paroubek: "...Je zajímavé, že se kupříkladu k událostem, jakými jsou změny sociálně demokratických ministrů ve vládě, nemůžu vyjádřit já, se svou kvalifikací. Tedy jako bývalý předseda ČSSD a bývalý předseda české vlády..."
Rozhodně oprávněná výtka na adresu ČT, a já bych doplnil, i ČRo!
Autor: Vícha Květoslav (Kvido)
Zdroj: https://www.prvnizpravy.cz/sloupky/proc-ta-tendencnost-ceske-televize/
Foto titl.: tyinternety.cz
Kvido duben 14 2021 416 2 komentáře

2 komentáře

Zanechat komentář

H
 • F
  Frybord
  Hele, zapomněl jsi napsat, že Paroubek se zprotivil úplně všem tím rozvodem se svou první manželkou a aférami s druhou manželkou. Tím se ukázal jako bafuňář a prospěchář socialistického ražení.
  Odpovědět - duben 14 2021 22:07:31
 • F
  Frybord
  Jo a k ČT24, to je naprostý fakt, že nejsou při výběrů do rozhovorů objektivní, preferují opozici ODS, TOP09...
  Odpovědět - duben 14 2021 22:09:20