Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Blog

Piráti v dobré náladě...

K
Kvido Přidáno před 2 měsíci
Piráti v dobré náladě... Lídři Pirátů a STAN meztrácejí dobrou náladu a elán. Natruc tomu, že jejich preverence klesají.

Sněmovní volby by v červenci podle modelu agentury Median vyhrálo hnutí ANO, které má stále 26 procent. Druhá by skončila koalice Spolu se ziskem 21,5 procenta. Oproti červnu si vyměnila pozici s koalicí Pirátů a STAN, kteří s podporou 20 procent klesli na třetí místo. Za nimi následuje SPD a hnutí Přísaha Roberta Šlachty, které je stejně jako v červnu před KSČM i ČSSD. Sociální demokraté jsou podle modelu těsně pod hranicí vstupu do sněmovny.Ke cti Pirátům ovšem ke cti moc neslouží, že dnes ve Sněmovně zablokovali zákon o ukončení zneužívání státních sociálních příspěvků (hmotnou nouzi)!

Foto titl.: Web Pirátská strana
Vícha Květoslav (Kvido)
Kvido srpen 06 2021 224

O autorovi Kvido

Já jsem Hlavní administrátor těchto webových stránekPřihlásil jsem se na tuto stránku dne 02/02/2021. . Provozuji rovněž další webové stránky na adrese http://www.nekecamweb.cz.

0 komentářů

Zanechat komentář

G
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Autoři

Přihlášení

Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?

Nejnovější soubory ke stažení

Členové nyní online

K
Kvido
Vedení

Tip 2

IQ park Pardubice

IQ park Partdubice