Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Blog

Bojko, rebel v Poslanecké sněmovně

K
Kvido Přidáno před 8 měsíci
Bojko, rebel v Poslanecké sněmovně Poslanci jednají už téměř čtyři hodiny a prodloužení nouzového stavu v České republice (ČR). Průběh poněkud vykolejil poslanec za SPD pan Bojko.
Abych mu nekřivdil, ve jeho delším vystoupení, asi 25 minut, bylo hodně pravdivých a rozumných názorů. Líšiál se ovšem od ostatních tím, že v Poslanecké sněmovně nenosí roušku. To vyvolalo nevoli v sále. U toho však zůstalo.
Pan Bojko (podobně jako poslanec Volný) odmítají nosit roušku, a tím porušují společnou domluvu poslanců. Poslance Volného napomenul u řečnického pultu poslanec Feri z TOP 09. Jak tudíž chtějí poslanci Bojko a Volný přesvědčit ostatní svými názory, když porušují všeobecnou dohodu, potažmo nařízení vlády ČR o nouzovém stavu.
Jejich počínání bude mít zřejmě ještě dohru.
Nicméně, pan Bojko nenechal nit suchou ani u jediného ministra. Všichni podle něj prý dělají pohlížejí na pandemii covid-19 špatně. To se to hold kritizuje, bez zodpovědnosti a vlastního přičinění, dodávám k tomu.
Když jsem tohle psal, netušil jsem, že za pár hodin uvidíme v Poslanecké sněmovně tuto kašpárnu:
Bývalý poslanec (SPD) takto vystupoval v Poslanecké sněmovně, vtrhl k předsedajicímu a domáhal se "ručně" svých práv a svobod.
Takhle určite NE, pane Volný!!!
Kvido leden 21 2021 756

O autorovi Kvido

Já jsem Hlavní administrátor těchto webových stránekPřihlásil jsem se na tuto stránku dne 02/02/2021. . Provozuji rovněž další webové stránky na adrese http://www.nekecamweb.cz.

1 komentář

Zanechat komentář

G
 • A
  Pexa
  Takhle určitě ne, je to hulvát, mírně řečeno.
  Odpovědět - leden 21 2021 20:56:15

  Autoři

  Přihlášení

  Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
  Zapomenuté heslo?

  Nejnovější soubory ke stažení

  Tip 2

  IQ park Pardubice

  IQ park Partdubice