Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Nekecamweb.cz

Politika

Prezident Zeman jako chytrá horákyně

Přidáno před 7 měsíci
Prezident Zeman chce splnit slib, že urychleně jmenuje (zítra 28. 11. 2021) novým premiérem Petra Fialu (Spolu). Shodou náhod mu v tom brání nyní okolnost, že byl zhledán positivní na Covid-19.
Číst více1031 x

Pochybná úloha opozice při Covidu-19

Přidáno před 7 měsíci
Slonní pamět mně připomíná, že to byla (a zřejmě nadále je) opozice (ODS, KDU-ČSL, TOP 09), která hatila v ČR úsilí v boji s epidemii Covid-19.
Číst více1672 x

Fiala & Pekarová, silácká slova k prezidentovi

Přidáno před 7 měsíci
Je skutečně dost úsměvné (i hloupé), když zástupci slepenců stran v koalici Spolu, sotva usedli do židlí) pronášejí silácká slova na adresu prezidenta Miloše Zemana.
Číst více

Dále roste počet nakažených; neočkovaní, probuďte se!

Přidáno před 7 měsíci
Epidemie covid19 se na Česko žene zřejmě razantněji než před rokem. Restrikce, které zavádí vláda od pondělí 22.11.2021 mohou nepřiznivou situaci zmírnit do týdne až 14-ti dnů. Jsou však dost razantní? Myslím, že nikoliv.
Číst více

Povinné očkování, musí přijít i v Česku!

Přidáno před 7 měsíci
Současný silný útok epidemie koronaviru v ČR vláda dosud řeší nedůsledně (přes náznak bavorského modelu). Nepřehledně situaci ministr zdravotnictví Vojtěch vysvětluje na tiskovkách. Schází jasné a přesné pokyny ve shrnutí v tabulce (a denně zveřejňovány v ČT). Musí přijít povinné očkování proti odpíračům.
Číst více362 x

Koronavirus; vláda by mohla zavést bavorský model!

Přidáno před 7 měsíci
Včera zaznamenala ČR nejvyšší denní počet infikovaných osob covidem 19 od začátku epidemie (22 479). Na to by dosluhující vláda A. Babiše měla okamžitě reagovat novým opatřením za účinné pomoci nadcházející koaliční vlády P. Fialy!
Číst více

17. listopad 1989 není kolovrátek!

Přidáno před 7 měsíci
Novinářka na Seznam zprávy zjišťuje, že "Listopadové oslavy mi začaly znít jako nesnesitelný kolovrátek". Silně nesouhlasím!
Číst více685 x

Nová vláda neví, co s covidem?

Přidáno před 7 měsíci
Pro nastávající vládu to není dobrá vizitka. V doporučeních co s epidemii covidu skutečně tápe a dosluhujicího ministra zdravotnictví Vojtěcha nedokáže podpořit. Umějí jen žvanit a kritizovat jako před volbami!
Číst více931 x

Posty nových ministrů s problémy?

Přidáno před 8 měsíci
Prezident Miloš Zeman, zdá se, je nyní téměř ve zdravotní kondici. Až na to, že aktivní péče lékařů o něj neskončila. Z nemocničního lůžka úřaduje. Podepsal jmenování soudců, podepsal demisi kabinetu premiéra A. Babiše. Jak to bude dál?
Číst více1027 x

Politička před pádem šéfkou PS !?

Přidáno před 8 měsíci
Strana TOP 09 by se zřejmě vůbec nedostala do Poslanecké sněmovny, kdyby nevznikl, lze říct podvod, ve složení slepence koalice Spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP 09). Jeho zásluhou se předsedkyně TOP 09 zázračně vyšvihla (včerejším hlasováním) do funkce šéfky Poslanecké sněmovny.
Číst více

Dilema; kdo má být šéfem PS?

Přidáno před 8 měsíci
Pan prezident úřaduje. Po ustavující schůzi Poslanecké sněmovny (PS) a slibu poslanců (8.11.2021), přijde na řadu volba předsedy PS. Jestliže by vznikl pat a nešlo by sestavit vláda s důvěrou, pak může dojít na historické prvenství, a to třetí pokus o jmenování vlády, který má v rukou právě předseda PS.
Číst více

Koalice PirStan se rozpadne?

Přidáno před 8 měsíci
V koalici PirStan to vře. Ukazuje se, že podobná spojení vedou ke střetu rozdílných zájmů. Snaha jen o "koryta" totiž u jedinců/poctivců není to hlavní, a tak se zavařuje na velký problém.
Číst více