Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Blog

Mimo mísu; lékaři, Klaus

K
Kvido Přidáno před 25 dny
Mimo mísu; lékaři, Klaus Za úděsné zprávy tohoto týdne pokládám příspěvěk 283 Kč lékařům a sdělení Klause, že pomýšlí na Hrad.
Příspěvek lékařům 283 Kč za každého pacienta dostane lékař, který přesvědčí seniory, aby se podrobili 3. očkování proti Covidu-19.
To snad ani není pravda (ale defakto je), spíš bych se přikláněl, aby těch 283 Kč dostali senioři. Pro pána Jana, jaképak přesvědčování a vysvětlování. O třetím očkování už štěbetají vrabci na střeše. Každý ví, oč jde! Proč ale vyhazovat peníze za to, co mají lékaři v povinnosti. Který vůl tohle na ministerstvu zdravotnictví vymyslel? Vždyť to je podplácení a korupce ve zdravotnictví v přímém přenosu!!!

Exprezident Klaus nevyloučil kandidaturu na Hrad. ODS ho prý deprimuje, prohlásil pro Novinky.cz
To je rovněž superjobovka tohoto týdne! Starý pan V.Klaus to, podle mě, velice přehání, jako nedávno jeho řeči o rouškách proti nemoci Covid-19.
Myslím, že v ČR je málo lidí, kteří by za prezidenta volili pana Klause. Kvůli jeho minulosti. Vždyť rozjel po roce 1989 nevydařenou privatizaci českého průmyslu, dá se říct mafiánské praktiky. Náš stát přišel o hodně majetku továren apod. A nakonec V.Klaus fandil těm největším podvodníkům. To by měl být budoucí prezident?
Kvido září 02 2021 321

O autorovi Kvido

Já jsem Hlavní administrátor těchto webových stránekPřihlásil jsem se na tuto stránku dne 02/02/2021. . Provozuji rovněž další webové stránky na adrese http://www.nekecamweb.cz.

1 komentář

Zanechat komentář

G
 • K
  Kisela
  Tohle co kritizuješ je v obou případech český hnus. Lékaři, to si myslí ministr zdravotnictví, že udělají něco pro očkování, přesvědčování, malý efekt a státní popkladna pláče. Neschopné rozhodnutí, spíše fakt podplácení lékařů!!!
  Odpovědět - září 02 2021 21:52:43

  Autoři

  Přihlášení

  Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
  Zapomenuté heslo?

  Nejnovější soubory ke stažení

  Tip 2

  IQ park Pardubice

  IQ park Partdubice