Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Politika

Premiérovi demonstranti nic neříkají?

KvětoslavKvětoslav Přidáno před 24 dny
Premiérovi demonstranti nic neříkají? Další přešlap premiéra P. Fialy. Dnes, v době demonstrace na Václaváku proti jeho vládě, označil kolem 50 tisíc spoluobčanů jako zorganizované "proruské síly".
Premiér se vůbec nevyjádřil k jejich obavám z drahoty potravin a energií.
Rozumnější názor na tuto situaci vajádřil na Twitteru Vít Rakušan (STAN):Lidé, kteří demonstrovali proti vládě Petra Fialy mj. požadovali demisi vlády a chtějí, aby vláda zplnomocnila jejich odborníky k jednáním o nákupu plynu a ropy.
Tento protest na Václavském náměsti s názvem Česká republika na prvním místě je společnou akcí organizací, mimo parlamentních politických stran a hnutí a občanů.
Označovat organizátory za síly, které inklinují k Rusku je z rétoriky P.Fialy naprosto nevhodné!
Diskuzní je požadavek, aby Česká republika odebírala plyn z Ruska.

Autor: Květoslav

. . .
Květoslav 03-09-2022 16:51 941

3 komentáře

Zanechat komentář

G
 • A
  Mila
  A odkud je plyn, který používáme? Z Ruska, jenže ho kupujeme zprostředkovaně, čili dráž. Pokud budeme kupovat plyn že Saúdské Arábie, bude to opět ruský plyn, protože se Saudům vyplatí kupovat levný ruský plyn a draze jej přeprodat. Takže ten požadavek docela chápu.
  Odpovědět - 04-09-2022 09:05:31
  • A
   Hlučiňák

   Citovat

   Takže ten požadavek docela chápu.

   Já nejsem pro ten požadavek, plyn z Ruska. Putin bude na dodávka k nám vydělávat, tzn. kupovat za to zbraně proti Ukrajině.
   Odpovědět - 04-09-2022 10:43:44
   • A
    Mila
    Příteli, Putinovi je zcela jedno., kdo za ten plyn zaplatí, on totiž vždycky někdo zaplatí. A přestat odebírat ruský plyn znamená nekupovat ruský plyn od nikoho. Od nikoho, umíte si představit důsledek?
    Odpovědět - 04-09-2022 11:18:28